2726
عنوان

از استرس خابم نمیبره😢

306 بازدید | 25 پست

سلام عزیزان

من توی هفته ی دوازدهم بارداری هستم

دیشب که برای سونوگرافی nt رفته بودم دکتر سونوگرافی توی برگه ی سونوم اینو نوشته:

ضخامت nt 1.98 و در محدوده ی نرمال است

آزمایش تریپل تست توصیه میشود

خودمم که ازش پرسیدم که بچم سالمه خوبه وضعیتش و اینا بهم گفت خوبه رشدش و مشکلی نداره ولی باید پیگیری کنی دیگه منم از بس استرس داشتم یادم رفت بپرسم چیو پیگیری کنم از دیشب همش دلشوره دارم و اعصابم خورده به نظرتون چرا همچین حرفی زد و نوشته آزمایش تریپل تست انجام بدم؟😢

منظورش از پیگیری همون ازمایش تریپل تست بوده دیگه لابد

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آروم باش توروخدا.... هیجی اندازه استرس ویرانگر نیست. همون استرس کار میده دستت خدایی نکرده.... خیلی ریلکس و آروم باش به خودت آرامش بده عزیزم. شايد اصلا چیزی نیست ولی بخاطر این استرس تو آسیبی به بچه وارد بشه.... چرا هیچ کس استرس جدی نمیگیره آخه 

صدای خروپف شوهرم دیونم کرده 

آزمایش تریپل یا سه گانه یا Quad Screen عبارت است از 3 آزمایش برای بررسی سلامت جنین از نظر اختلالات عصبی و سندرم داون یا تریزومی 21. این آزمایشات عبارتند از AFP (آلفافیتوپروتئین), هورمون جفتی و uE3 (استریول غیر کونژوگه); 

بهترین زمان انجام آن بین هفته های 15 تا 20 حاملگی و با دقت بیشتر در هفته های 16 تا 18 بارداری است.

معمولا در همه خانمها توصیه می شود اما در سنین بالای 35 سال قدرت تشخیصی بیشتری دارد. از آنجا که نتیجه مثبت کاذب هم دارد، در صورت مثبت شدن این آزمایشات باید آمنیوسنتز هم انجام شود. و همینطور به دلیل جواب منفی کاذب بهتر است در صورت منفی بودن آزمایشات کاملا و بطور 100% سلامت جنین تضمین نشود. 

عزیزم نگران نباش برای همه خانما توصیه میشه 

میشه خیلی از آزمایشات دیگ

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

استرس نداره این ازمایش منظورش بوده که توی فته ی یازده تا سیزده انجام میشه همه معمولا باید انجام بدن 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
آروم باش توروخدا.... هیجی اندازه استرس ویرانگر نیست. همون استرس کار میده دستت خدایی نکرده.... خیلی ر ...

من از دیشب هی به خودم دلداری میدم ک اندازه ان تیش خوبه این یه چیزی گفت ولی دیشب ک خابیدم هی خابای مزخرف میدیدم ۴ صبح از استرس بیدار شدم

2706