2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص نخور فقط چیزهای سالم مثل:جوانه گندم ،شیره انگور،بستنی زیاد، ارده و شیره برای صبحانه،مولتی ویتامین با زینگ ترجیها خارجی،فعلا اینا یادمه خوابم میاد فردا بیا بقیشو بگم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2720
منم این سوالو خیلی تاپیک زدم😂 انکاری میگن قرص جی فست خوبه خودمم میخوام امتحانش کنم.قرص گیاهیه تو ی ...

نه خوب نیس من قبلا استفاده کردم.فقط ورم‌میکنی اگه نخوری هم دوباره برمیگردی و لاغر میشی

2714
اصن تاثیری نداره روم.هرچی بخورم چاق نمیشم

خوش به سعادتت.حالا من ثانیه ای زیاد میشه ۶ ماهه رژیمم ۱۵ کیلو کم کردم نمیدونی چجوری با بدبختی غذا میخورم با کوچکترین چیزی وزنم میکشه بالا

خوش به سعادتت.حالا من ثانیه ای زیاد میشه ۶ ماهه رژیمم ۱۵ کیلو کم کردم نمیدونی چجوری با بدبختی غذا می ...

وای نه به من ن به تو🤦‍♀️😂حالا من شوهرم یه عالمه دارو برام گرفته هیچ تاثیری نداره.البته اینو بگم بعد زایمانم اینجوری شدم😑قبلش یه قرص برام گرفته بود خیلی تاثیر داشت روم