2703
2553
عنوان

نميدونم باردارم ياتوهم زدم

111 بازدید | 17 پست

بچهامن پسرم هنوز٨ماهشه شيرخودمو ميخوره بعدهفته پيش من پريودشدم امادرحدلكه فقط خونريزي مثه پري ندارم يني اززمان زايمانم اينجوري شدم اماالان حدوديك هفتس همش حس ميكنم توشكمم مثه نيض ياقشنگ حركت ي چيزيوحس ميكنم جلوگيري طبيعي دارم امكان داره حامله باشم كسي بوده اينجوري؟😢چمه خداياااا

شما یعنی نمیدونی واقعا چیکار کردی تاریک بود متوجه نشدی یا چی ؟ 😂😂 بعدم شما که بچه کوچیک داری آخه جلوگیری طبیعی خواهر من 🤦‍♀️

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

اینو میگم نترسیا.من دقیقا پسرم ۱۳ ماهه بود که با جلوگیری طبیعی بازم باردار شدم.حالا اگه ایندفعه پریود شدی دنبال یه راه مطمئن باش.من الان چند ساله قرص میخورم.البته اون بچه نموند و سقط شد قلب نداشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما یعنی نمیدونی واقعا چیکار کردی تاریک بود متوجه نشدی یا چی ؟ 😂😂 بعدم شما که بچه کوچیک داری آخه ج ...

باباعزيزم جلوگيريم طبيعيه شوهرم استفاده نميكنه ازچيزي اجازه نميده قرص بخورم ولي ميگه من حواسم هس جوش نزن همه ميگن تابچت يساله نشي امكان بارداري كمه حالاموندم چمه 

2720
اینو میگم نترسیا.من دقیقا پسرم ۱۳ ماهه بود که با جلوگیری طبیعی بازم باردار شدم.حالا اگه ایندفعه پریو ...

اي واي نه خب منكه پري شدم برج پيش اصن من ميگم حاملم شدم مثلايكماهمه بايدانقدزودتكوناشوبفهمم يعني چي چمه يني😔

اي واي نه خب منكه پري شدم برج پيش اصن من ميگم حاملم شدم مثلايكماهمه بايدانقدزودتكوناشوبفهمم يعني چي ...

ببین اون حرکات نبضی و تکون رو فکر کنم همه دارن و انقباضای طبیعی روده و رحمه اگه عقب ننداختی نگران نباش یه بیبی بزن

2714
باباعزيزم جلوگيريم طبيعيه شوهرم استفاده نميكنه ازچيزي اجازه نميده قرص بخورم ولي ميگه من حواسم هس جوش ...

هر جور راحتی چرا ناراحت شدی 😂😂😂

ولی خواهر من همین فکر تو رو میکرد سر شش ماه حامله شد 😒 اگه شوهرت نمیذاره جلوگیری کنی چه به قرص یا هر چی خب مسیولیت کارش رو خودش به عهده بگیره 🤷‍♀️

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
ببین همش حرفِ.اگه یه بار باردار بشی و بچت بدنیا بیاد تا مدتها گیراییت بالاست و احتمال حاملگی مجدد دا ...

واي ن تروخدا خدانكنه هيچ علائمي ندارم اخه بهداشتم بهم گفت يواشكي بخور ميترسم بفهمه 

ن عشقم ناراحت نشدم😂نگرانم فقط 😢

خیلی سخته میدونم چون خواهر خودم اینکارو کرده میدونم سخته برای همین میگم باید همسرت و خودت بیشتر مواظب باشین ، حالا ایشالا چیزی نیست 

2706