2410
2553
عنوان

نی اوچوچی من النگو دار شده

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 63 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکش باشه عزیزم...ایشالله عروسش کنی😙😙...فقط تو رو خدا مراقب باشید ..ببخشید ولی کاش دست و گردن بچه طلا نزاریم بعضی ادم های حیوون صفت بخاطر ۴ تا تیکه طلا حتی به بچه کوچیک هم رحم نمیکنن😓😓😓...

2456
مبارکش باشه عزیزم...ایشالله عروسش کنی😙😙...فقط تو رو خدا مراقب باشید ..ببخشید ولی کاش دست و گردن بچ ...

بله کاملا درست میگید خیلی بیرون نمیریم ولی حواسم بهش هست اتفاقا براش گشادم هست

آفرین فداکار  النگوهای خودتو دادی براش گرفتی از خودم خجالت کشیدم

😉😉😉😉اره دلم میخواست ی کادو براش گرفته باشم وای انگار دنیا رو بهم دادن وقتی دستاشو میبرد سمت گوشش و تکون میداد ک صدا بدن بعد ذوق میکرد و دست میزد برای خودش و میگفت توام دست بزن برام❤️❤️❤️❤️

ماشاالله ماشاالله مبارکش باشه عزیزم ولی حواست روخیلی جمع کن؛باالنگو بیرون به هیچ وجه نبرش.جامعه خیلی داغون شده به بچه کوچک هم رحم نمیکنن

مشکل ازآنجاشروع شدکه قبل ازانجام کاری به جای اینکه بگوییم ببینم  خدا چی میگه؟ گفتیم مردم چی میگن
ماشاالله ماشاالله مبارکش باشه عزیزم ولی حواست روخیلی جمع کن؛باالنگو بیرون به هیچ وجه نبرش.جامعه خیلی ...

حق با شماست. ممنو ک بفکر فرشته کوچولوم بودید همه چشم مراقبم

2714
😉😉😉😉اره دلم میخواست ی کادو براش گرفته باشم وای انگار دنیا رو بهم دادن وقتی دستاشو میبرد سمت گوشش ...

ای جون دلم رفت من با بخشی از کادو های پسرم برا خودم اون موقع طلا گرفتم الان گفتی عذاب وجدان بدی گرفتم

بچه هام یعنی تمام دنیام😍😍😍
ای جون دلم رفت من با بخشی از کادو های پسرم برا خودم اون موقع طلا گرفتم الان گفتی عذاب وجدان بدی گرفت ...

😜😜😜😜😜😜بیخیال بابا ب این فک کن نی نیت پسر‌ه و طلا برای اقایون خوب نیست حتی اقایون خیلی اوچوچی

فدات عزیزم.😘 خدا فرشته کوچولوی ماهتو واست نگه داره، فداش بشم با اون النگوهاش که نمیزاره نگاشو ...

شما بودن یک بار تو تاپیکا به عروسا فحش میدادین؟! وای حرفای زشتتون رو هیچوقت از یادم نمیره 

ای جون دلم رفت من با بخشی از کادو های پسرم برا خودم اون موقع طلا گرفتم الان گفتی عذاب وجدان بدی گرفت ...

طلابرای آقایون ضررداره.خودتواذیت نکن عزیزم

مشکل ازآنجاشروع شدکه قبل ازانجام کاری به جای اینکه بگوییم ببینم  خدا چی میگه؟ گفتیم مردم چی میگن
2706