1421
1389
عنوان

بیاین 3 تا توحید بخونیم

70 بازدید | 12 پست

سلام از اونجایی که گفته شده سه بار خوندن سوره‌ی توحید ثواب یه دور خوندن قرآنو داره می‌خوام هرکس خواست سه‌تا سوره‌ی قل هو الله... بخونه و تقدیم کنیم به ائمه و معصومین و پیامبرا و فرشته‌ها و همه‌ی شهدا و اموات و هرکس که نیاز داره❤

اگه کسی خوند لطفا بگه. حاجت همه‌گی روا. ممنونم ازتون.❤

خوندم

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

من خوندم 

ان شاءالله همه حاجت روا شن و دامن همه منتظرا سبز شه دامن منم سبز شه این ماه🙏🏼❤️

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داره ابان ميشه😭 تولدم نزديكه😭 جيگرگوشه ي مادر روز تولد توام نزديكه😭 ولي تو زودتر ازونكه بايد رفتي😭نذاشتي حتي اون صورت كوچولوتو ببينم 😫 من ك كلي بخاطرت صبر كرده بودم چرا تو نتونستي تحمل كني و برگشتي پيش خدا😭 مامان جان جيگرم خون شده😭شب و روزم گريه شده😭 مامان جان بيا برگرد تودلم😭توروخدا بيا😭 مامانت ميميره بدون تو😭من گناه ندارم ! دلت بسوزه ب حال زارم مامان جان برگرد تو ازخدا بخواه ک دوباره بذارنت تودلم😭 همش ۲۵سالمه اما انگار درونم ی ادم۵۰ساله شده جـــانِ مــادر بيــا🖤💔قرار بود تولد هردوتامون ٢٨ ابان باشه امـــــا از امسال ، هرسال روز تولدم يادم ميفته ك من هيچ ٢٨آبــاني مادر نشدم ، 💔    لـطـفـا براي مادرشدنم ي صلوات ميـفرستيد؟ ان شاءالله حاجت روا شيد ❤️
1432

الهی همگی حاجت روا بشید ،هرکس حاجت داره امضامو بخونه و به نیت حل مشکلش صلوات هدیه کنه به آقا امام زمان و شهید هادی و شهید سامانلو ، صداشون بزنه و ازشون بخواد براش دعای خیر کنن ،خدا به حرمتشون اگه به صلاحمون باشه حاجت میده 

یاعلی 

یاعلی بردشمنت لعنت👉حاجت داری این نذرو انجام بده:بخدا توکل کن حاجت دهنده اصلی خداست  اگه خدا نخواد برگ درخت هم نمی افته بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت آقا امام زمان حاجتمو بده و بعدصلوات  یا صدقه برای سلامتیشون نذرکن صداشون بزن بخواه برات دعا کنن ،دعای ایشون  اگه به صلاحت باشه رد نمیشه ،بعد توسل کن به شهدا و بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو حاجتمو بده شهدارو صدابزن مشکلتو بگو بخواه واسطه  شما و خدا بشن تا خداوند به حرمت دعای خیرشون مشکلتو حل کنه. چون این دوشهید دارای درجه تقوا و ایمان زیاد هستن و از عرفای گمنام خدا به حرمتشون اگه به صلاح باشه حاجتمونو میده و تومذهب شیعه هم توسل رایج هست بعدش نیت کن صلوات یا خیرات هدیه کنی به دوشهید 😍 فرقی نداره حاجتت چیه اگه تاپیکمو بخونی می بینی که شکرخدا از دعای خیر شهدا اینجا خیلی از کاربرها حاجت روا شدن کتاب سلام برابراهیمو هم بخون دانلودکن  ،درباره شهیدسامانلو هم به تازگی کتاب سامان عشق چاپ شده اونم تهیه کن یادت نره قبل حاجت خودت اول برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعاکنی صلوات بفرست براشون چون هزاربرابر اثرش بخودت برمیگرده ،دعا کردن برای سلامتی وظهور آقا امام زمان و صلوات فرستادن براشون و همیشه صدقه دادن به نیت سلامتیشون خیلی اثر داره باعث میشه هم از نظر معنوی روحمون پاکتر بشه و هم حضرت مهدی برامون دعا کنن ،واقعا اثرش بر میگرده بخودمون یه مدت امتحان کن نتیجشو می بینی 😍الهی خداوند حاجت دل همه رو مخصوصا شما که امضامو میخونی به زودی زود بده و منم با خبر حاجت روایی شما خوشحال بشم 😍 این جمله که رنگی نوشته شده و آبی رنگه لینک تاپیک حاجت روایی هست بزن روش و وارد تاپیک شو 👇👇👇تاپیک حاجت روایی هست بزن بزن رو این نوشته   یاعلی