2726

خانمای نی نی سایتی وقتی کسی میاد از مشکل تو نی نی سایت مینویسه یعنی خیلی داغونه خیلی دلش شکسته خیلی تنهاست.لطفا شما حالشو خرابتر نکنید و نمک به زخمش نپاشید وتحریکش نکنید .بجاش دلداریش بدید و راهنماییش کنید.وگرنه خودش میدونه نباید با فلانی ازدواج کنه...جهت عرض مثال گفتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرفت تا حدودی درسته و تا حدووی علط اینکه گاهیی بچه ها کاری میکنن طرف به خودش بیاد مثلا یه نامزد عوضی داره اون خانوم یا اقا و خب چون دوسش داره بدیاشو به ما میگه ولی خودش نمیتونه تشخیص بده ما میگیم اشتباه کردی و طلاق بگیر چون مث اون عشق کورمون نکرده و جوانبو میسنجیم البته من خودمو میگم نه دوستاکی که طلاق تنها راه حلشونه 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2728

دردت تو پق مل تاتگم چی شده؟🤔🤔

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
حرفت تا حدودی درسته و تا حدووی علط اینکه گاهیی بچه ها کاری میکنن طرف به خودش بیاد مثلا یه نامزد عوضی ...

خوب راهنمایی کنه اشکال نداره.شما تاپیک اونایی که باخواهرشوهرش دعوا کرده رو بخونید بعد راهنماییا ملتو ببینید

خوب راهنمایی کنه اشکال نداره.شما تاپیک اونایی که باخواهرشوهرش دعوا کرده رو بخونید بعد راهنماییا ملتو ...

اره قبول دارم راهنماییا واقعا گاهیی مسخره و احمقانه میشه همین الان تو یه تاپیکم خانومه عقده ولی شوهرشو با اخلاق بدش اذیت میکنه همه داریم میگیم برو مشاور رو اخلاقت کار کن یکی این وسط میگه نه خیالت راحت من اخلاقم همینقد بد و مزخرفه ولی بعد ده سال که شوهرمو اذیت کردم بازم عاشقمه توام خیالت راحت باشه در واقع داره تشویقش میکنه به اینکه اخلاق زشتشو ادامه بده 😐😐😐😐😐😐😐

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
اره قبول دارم راهنماییا واقعا گاهیی مسخره و احمقانه میشه همین الان تو یه تاپیکم خانومه عقده ولی شوهر ...

شما درست میگی ولی بعصیا خیلی لحنشون بده انگار علامه دهرن طرفو نابود میکنن.منظورم درست راهنمایی کنن.اگه نه که باعث فتنه نباشن چون تو این شرایط حرفشون خیلی رو طرف تاثیر میذاره.تا مطمئن نشدن جیزی نگن