2733
2734
بستگی به فردی داره که شما انتخابش میکنین ممکنه از روی هیجان باشه و‌ چیزی پشتش نباشه نه عقده نه چیزی.

یه جا خوندم بیشتر از رو عقده وکمبود محبتو تنهاییه یا از فقر،آخه کی از رو هیجان میره با میانسال؟هیجانو که جوونا دارن

با هم سن و‌سال خود ادم اختلاف نظرها کمتره و تفریحا و سلایق بهم نزدیک تره.با دوستای هم‌میرید بیرون را ...

مامانو بابای من هم سنو سالن ولی اختلاف نظر دارن 😂🤣😅

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه جا خوندم بیشتر از رو عقده وکمبود محبتو تنهاییه یا از فقر،آخه کی از رو هیجان میره با میانسال؟هیجان ...

من ۱۸‌سالم بود وقتی دانشگاه قبول شدم با معلم کنکورم که ۳۰-۳۲ سالش بود‌ دوست شدم فکر‌میکردم‌خیلی جالب میتونه باشه بزرگتر از خودم و اصلا فکر نکردم که چرا از روی بچگی بود

2731
یه جا خوندم بیشتر از رو عقده وکمبود محبتو تنهاییه یا از فقر،آخه کی از رو هیجان میره با میانسال؟هیجان ...

به خوندن نیست بستگی داره تو کیو انتخاب میکنی.خیلیا هستن با همسرشون یا دوستپسرشون اختلاف سنی دارن و‌خوشبختن ولی یه عده هم نه.من پشیمون نیستم چون تجربه بود ولی با همسرم که ۳‌سال ازم بزرگتره خیلی راحت ترم

به خوندن نیست بستگی داره تو کیو انتخاب میکنی.خیلیا هستن با همسرشون یا دوستپسرشون اختلاف سنی دارن و‌خ ...

منم اونو که یازده سال ازم بزرگتر بود میخاستم ولی نشد

منم اونو که یازده سال ازم بزرگتر بود میخاستم ولی نشد

گشتن با مرد بزرگتر از خودت اگر طرفت ادم حسابی باشه عاقلت میکنه بزرگت میکنه،ولی برای ازدواج نمیدونم درسته یا نه کاملا به طرفت ربط داره چطور ادمیه

2738

ازدواج یعنی تعهد اگه نمیتونست به ازدواجش پایبند بمونه باید جدا میشد نه اینکه  خیانت کنه ،فیلم فقط میخواست خیانت رو توجیه کنه و عادی نشون بده یعنی کسی که عاشق شد حق داره هرکاری بخواد بکنه 

راز دل را نتوانم به کسی بگشایم/که در این دیر مغان راز نگهداری نیست

اون بازیگر نقش سمر که خیلی هم خوشگل بود زن کنعان خواننده ترکه.کنعان چقدر چندش و حال به هم زن وبدتیپه حالا به دختره خیانت کرده  

دوستان لطفا برای سلامتی خواهرم یه صلوات مهمونم کنید  
2706