1421
1411

نه بو نمیده

شاید عفونت داری

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1436
1394
تو جوش شیرین  بشین

بارداره ها روزی سه چهار بار شرتتو عوض کن خودتو تمیز بشورربعد هر بار دستشویی خشک کن شورتاتو بنداز آفتاب بخوره و اتو کن حتما هم با صابون غیر معطر بشور

من یه مامان دهه شستی شر و شیطونم روزام به خاله بازی و گوشی بازی و آشپزی فانتزی میگذره مشق مینویسم بازی میکنم و شادم هیچی نمیتونه منو از پا در بیاره حتی معلولیت پسرم و اخلاق بد شوهرم خودم از بچه هام بدترم خونه رو بیشتر بهم میریزم کودک درون فعالی دارم دلم میخواد بیشتر از اینا شیطنت کنم اما آپارتمان اجازه نمیده دلم دوچرخه بچگیمو میخواد و دور زدن تو کوچه ها چقدر خوش بودیم  

بوی جفت عزیزم. احتمالا جفتت زود پیر شده

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

تند تند لباس زیرت رو عوض کن حتی الامکان شرت نپوش دامن پات کن بخاطر ترشحاته 

البته اگر سبز رنگ‌ نیست و خارش ک سوزش و درد نداری

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40