2726

همسر من خیلی خوبه همه ی خوبیای عالم جمع شده تو وجودش البته در عمل...کمکم میکنه باهام مهربونه در برابر دیوونه بازیای من صبوره به شدت بادرکه من حتی ادای درک اونم نمیتونم دربیارم چه برسه مثل اون بشم صدای بلند و دادزدن نشنیدم ازش احترام خونواده ی منو از من بیشتر داره؛کلا هرگز آذارش بهم نرسیده به بچمم که بابا نیست یه فرشته ی واقعیه براش....ولی این آدم اصلا اهل حرف زدن نیست باید محبت کلامی رو از حلقومش به زور کشوند بیرون...عین کلاس دوم ابتدایی میاد شام میخوره دفتر مفترشو درست میکنه سر شب میخوابه صبح زودم میره اگه ام زودتر بیاد بعداز ظهرم میخوابه اصلا این اگه دوست دختر داشت دوران مجردیش دوست دخترش خودشو حلق آویز میکرد...میگم عزیزم حرف بزنیم میگه بزنیم میگم خب تو بگو میگه چی بگم میگم اصلا چیزی به نظرت نمیرسه میگه نه...داااد و بیداااد میکنم میگم اه تو بمب احساسی اصلا...میگه خب بیا پیشم میرم پیشش دو تا میزنه رو زانوم چه خبر؟😐😐😐😩😩😩اصلا یه وضعی😐😊یه همسایمون از مرداد ماه اومدن اینجا مستاجرن یعنی اینا اینقد باهم میگن میخندن میگن میخندن میگن میخندن صداشون میاد که باورتون نمیشه...چرا واقعا من داره حسودیم میشه😐😐شدید

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دو تا میزنه رو زانوم میگه چخبر     فقط قیافه اون لحظت  

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

من شوهرم باید با انبردست از زبونش حرف بکشی خب ولی خودم حررررررااااف خوبه ک حرف نمیزنه بابا تو همش بخندونش ب حرفش بیار یه سره سوال بپرس 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
وااي عين شووهررر منننهههه هوو نيستيم احيانا!!؟؟؟😂

فکر کنم اون روزا که دیر میاد میاد پیش تو😩اصلا مال خودت😆

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

شماهم بگین بخندین خودت راش بنداز ،خیلی خصلتای خوب داره شوهرت

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2706