2703
2553
عنوان

بیاید تو تاپیکم لطفااااااا😡😡😡

368 بازدید | 41 پست

سلام همین اول بگم مسخره نکنید!!! من فوبیای انواع بیماری دارم . ازوقتیم جریان سرنگ های الوده ب اچ ای وی رو شنیدم هی فک میکنم بهش. تقریبا ی هفته پیش تهران بودم واسه سرماخوردگی رفتم درمانگاه برام دوتا امپول نوشتن همون شب تزریق کردم الان هی یکی تو ذهنم میگه نکنه سرنگ الوده باشه.خواهشا یجوری قانعم کنید تانزدم خودمو لت وپارنکردم😕. پیش شوهرم بگم ی ساعت بهم میخنده اینجا راحتم 

همونlia73 سابقم

من دو ساعت بهت میخندم

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم دلم میخواد بخندم ولی واقعا بهت حق میدم. 

نه عزیزم سرنگ شما تو بسته بوده وقبلا استفاده نشده

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️
2714

همه اخرش یه روز میمیرن حتی اگه بیمار نباشن،خودت و اذیت نکن

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

نه اصلااا این فکرارو نکن همونقدر ک سخت بیماریش راحتتت نیست ک ادم بیگیره هزارتا راه داره مطمین باش الکی خودتو اذیت میکنی مگه بچه ی ؟؟؟؟مرگ زندگی دس خداست شاید یکی هیچ بیمار نبود همین صبح تصادف کرد مرد ...چرااا فکر ذهنتو الکی ب هم میریزی بهتره سالم زندگی کنی و سالممممم پیش بری ک بیماری مرگ هرچیزی تنتو نلرزونه 

شــوهـرم تنهـا آرامـشه زنـدگیمه 💏                          ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم
2706