1428
1389
عنوان

بیاید تو تاپیکم لطفااااااا😡😡😡

289 بازدید | 36 پست

سلام همین اول بگم مسخره نکنید!!! من فوبیای انواع بیماری دارم . ازوقتیم جریان سرنگ های الوده ب اچ ای وی رو شنیدم هی فک میکنم بهش. تقریبا ی هفته پیش تهران بودم واسه سرماخوردگی رفتم درمانگاه برام دوتا امپول نوشتن همون شب تزریق کردم الان هی یکی تو ذهنم میگه نکنه سرنگ الوده باشه.خواهشا یجوری قانعم کنید تانزدم خودمو لت وپارنکردم😕. پیش شوهرم بگم ی ساعت بهم میخنده اینجا راحتم 

همونlia73 سابقم

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

منم دلم میخواد بخندم ولی واقعا بهت حق میدم. 

نه عزیزم سرنگ شما تو بسته بوده وقبلا استفاده نشده

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️
1401
1444

نه اصلااا این فکرارو نکن همونقدر ک سخت بیماریش راحتتت نیست ک ادم بیگیره هزارتا راه داره مطمین باش الکی خودتو اذیت میکنی مگه بچه ی ؟؟؟؟مرگ زندگی دس خداست شاید یکی هیچ بیمار نبود همین صبح تصادف کرد مرد ...چرااا فکر ذهنتو الکی ب هم میریزی بهتره سالم زندگی کنی و سالممممم پیش بری ک بیماری مرگ هرچیزی تنتو نلرزونه 

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شــوهـرم تنهـا آرامـشه زنـدگیمه 💏                          ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم
1396
متاسفانه من قبل تزریق امپول ازمایش داده بودم ک منفی بود کاش بعدشم میدادم

منظورم کلا ی آزمایش خون دادم ک همش تو فکر سرنگهای آلوده بود ...ازمایشم تیرویید بود

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈
اره ی فیلمم میبینم صدبار میزنم عقب شوهرم کلافه میشه

برو پیش روانپزشک وگرنه بیچارت میکنه زود درمانش کن  که بعدا بقیه وسواسا مثل تمیزی و نجس و پاکی و... میاد سراغت ممکنه دارو بخای ممکنه فقط روان درمانی و مشاوره ولی حتمن برو عزیزم

1437