2410
2553

امشب داشتم تو یه قابلمه مرغ میپختم که مشغول بقیه کارام شدم قابلمه آبش تموم شد سوخت خیلی سیاه شده داخلش حالا قبلش خالم گفته بود فردا صبح میاد کمکم خونه رو تمیز کنیم..بابا مامانم رفتن زیارت‌ من اومدم خونه بابام پیش داداش و خواهر کوچیکترم..صبح قبل اومدنش چطوری قابلمه رو تمیز کنم الان توش آب گذاشتم گذاشتم تا صبح خیس بخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

توش آب کن بزار رو گاز قل بزنه کم کم جدا میشن

بعدشم هرچی اثرش مونده بکن تو یک کیسه پلاستیکی و بنداز دور که بوش تو خونه نمونه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2456
2714
نه بذارش سر شعله توش آب بریز بذار بجوشه۲۰دقیقه بعد کفش و تاید لباس شویی بریز و سرکه با اسکاچ بسابش م ...

بوش بلند نمیشه تو خونه؟؟ اخه از بیرونم مواد چسبیده بهش میترسم بزارم رو شعله بوش پخش بشه

موقع قل خوردن بوش بلند نمیشه تو خونه؟؟

یکم میشه ولی دیگه جمعشون کنی و اثری ازشون نمونه بوش میره برای طبیعی شدن موضوع هم یکم اسپند دود کن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
بوش بلند نمیشه تو خونه؟؟ اخه از بیرونم مواد چسبیده بهش میترسم بزارم رو شعله بوش پخش بشه

اگه از بیرون بهش مواد چسبیده که باید یه دیگ بزرگتر بذاری توش آب بجوشه بعد این و بذاری توش اگه که نداری بزرگتر مجبوری بذاری تو لگن اب جوش بریزی بذاری بخیسه که نرم بشن بتونی بیرونیارو جدا کنی چون بیرونیا سختره خب میتونی سرکه نذاری بو بلند نشه

2706