2737
2734
عنوان

دلم برا ی بنده خدا کبابه قربون دلش

238 بازدید | 34 پست

ببینید اینقدر تاپیک زدم در موردش یکی از فامیلامونه اصلا فک کنین اجیمه شوهرشم فامیله هر دو فامیل نزدیک شوهرش تقریبا ی ساله بنای ناسازگاری گذاشته ب زنش میگه نمیخامت برو طلاق بگیر خانواده پسره پشت عروسشونن میگن نه بمون پسرمون جوونه ی زری زده خودش پشیمون میشه دخترهم هم زندگیشو دوست داره هم شوهرش هم بخاطر بچش نمیخاد طلاق بگیره میگه شاید سرش ب سنگ بخوره

خلاصه سرتون رو درد ندارم چون ازدواج فامیلیه بزرگای فامیل وساطت کردن دختررو نگه داشتن میگن فعلا نرو خونه بابات با پسره هم حرف زدن میگه برمیگردم سر خونه زندگیم اما فقط حرف میزنه کارش ی شهر دیگس ماه ب ماه نمیاد اگرم ب زور بخاد بیاد میاد ی روز میمونه ب ی بهونه ای میره دوباره الان دختر با بچش تنها بالای خونه پدرشوهرش زندگی میکنه شوهره بچشم نمیخاد

روز اول مدرسه میگه با چشم گریون رفت مدرسه بهش قول داده بود بیاد و نیومد الان خانواده شوهرم نیستن رفتن زیارت خودش و دخترش تنهان بچشم مریض شده دست تنها یعنی دلم میخاد سر همچین پدر غیرتیو بکنم احمق 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

شوهرم؟! ماجرای زندگی خودته عزیزم؟

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩

😔😔😔الهی که شوهرش سرش ب سنگ بخوره برگرده..چرا بعضیا انقد بی وجدانن آخه خداااااااااااااا

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان

منظورش شوهره هم

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان
2738

نه کلم ولی من با دیدن زندگی اینا میگم ممکنه برا هرکس پیش بیاد خیلی زندگی خوبی داشتن 

همچین مردی ارزش و لیاقت اینو ندار که خانومش جوونیش رو بخاد بخاطرش هدر بده..

حتما این آقا سرش به یکی گرمه..خونواده پسره هم واقعا بی فکرن بجای اینکه پسرشون رو آدم کنن به دختر بیچاره میگن واستا تا خودش آدم شه...

واقعا متاسفم.

دختره بی کس و کاره ؟؟؟؟ ببخشید ب زور ک نمیشه !!!!! رابطه باید دو نفر بخوان نه یه نفر . بیشتر داره ز ...

اتفاقا دختر خیلی کس و کار داره فقط و فقط چون پدرشوهرش داییشه و خیلی هواشو داره نمیزاره بیاد خانواده دختر خیلی ابرو دارن اصلا طلاق براشون ی واژه بی معنیه تمام داماداشوت غریبن میگه روم نیست برگردم خونه بابام

2706