2737
2734
عنوان

راست میگن که بخاطر....

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 48 پست
توایران بله...

نه حتی کشورای اروپایی هم این نظرو راجع به اینستا دارن سلنا گومز و چندتا از خواننده ها حتی گفتن اینستا باعث افسردگیشون شده 

اخه 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

واقعیت البته این هست که این "ما"ییم که مزخرفیم! تعارف ندارین که، اونایی که تو اینستاگرام عکس می ذارن از یه سیاره دیگه نیومدن که. مردم همیین مملکت و در بطن جامعه خودمون قرار دارن. از طرف دیگه، اینستاگرام از روز اولی که شروع به فعالیت کرد به روشنی بیان کرد که هدف ما از ارائه این اپلیکیشن صرفن و صرفن به اشتراک گذاشتن تصاویر هست. حالا اینکه ما از توان فهم این واقعیت عاجزیم که عکس چیزی بیشتر از یک رویه ی ظاهری نیست و اون رو با باطن زندگی خودمون مقایسه می کنیم از نادانی ماست

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب و بدش بستگی به طرز استفاده خود فرد داره منم قبلا اینجوری فکر میکردم ولی ی چن ماهیه نصب کردم اصلا همچین حسی برام نداره چون اصلا دنبال این بلاگرها و اینا ک معروف شدن و پستهای مصنوعی از زندگیشون میذارن ک خودشونو نمایش بدن نیستم و فالوشون نمیکنم فقط مثلا پیجهای فامیل و دوستام و فوقش آشپزی چیزی باشه ک فالو کنم

نه حتی کشورای اروپایی هم این نظرو راجع به اینستا دارن سلنا گومز و چندتا از خواننده ها حتی گفتن اینست ...

اوهوم..به خصوص ادمهایی بااعتمادبه نفس کم یا کمال طلب...

همش میگن چرا اون باسنش گنده اس سینه هاش بادکنکی ان..

رونش بزرگه.

بینیش کوچولو 

صورتش زاویه دار 

و..

و..

و...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2731

چرامن اینستادارم اما هفته ای یه بارهم نمیرم توبرنامش؟؟؟😞😞😞

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
من دارم تا حالام افسردگی نگرفتم دنبال کسی هم نرفتم 

قرار نیست هرکی داره افسردگی بگیره‌ این یه نظریه کلی هستش. یعنی خیلی افراد درگیر مقایسع کردن زندگی خودشون و دیگران میشن و ممکنه تحت تاثیر این مقایسه های افسردگی بگیرن

هیچکدوم نداریم وازین بابت هم خوشحالم همین نی نی ساایتم کلی وقتمو الکی میگیره چه برسه ب دیگر فصای مجازی

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

اره واقعا شبیه هم شدن ، به خانما ک تو بیرون دقت میکنم همه دماغا یه جور عملی و انواع جراحی روی صورت انجام دادن و مدل شلوارو کفش و مانتو ها هم مثل هم شده ، من از این ک همه یه شکل بشن خیلی متنفرم

2738
🍕 فریب زندگی اسلایسی را نخوریم ✍️ احسان محمدی 📸یک نفر عکسی از پاهای تُپل نوزادی را در توئی ...

واقعا ادم هیچ وقت از ناراحتیاش عکس نمیگیره 

ولی واقعا گول زنندس بعضیا دیگه چقد لباس چقد وسایل چقد مهمونی و بریز و بپاش دارن 

همش هم فیلم میگیرن

به نظر من که رفتن تو اینستا خود ازاریه

واقعا ادم هیچ وقت از ناراحتیاش عکس نمیگیره  ولی واقعا گول زنندس بعضیا دیگه چقد لباس چقد وسایل ...

ن دنبال کردن این افراد و بولد کردنشون اشتباهه اگر خود مردم فالوشون نکنن و انقدر بزرگشون نکنن مگه چین ادم معمولین مث بقیه

واقعا ادم هیچ وقت از ناراحتیاش عکس نمیگیره  ولی واقعا گول زنندس بعضیا دیگه چقد لباس چقد وسایل ...

نمیدونم

من واقعا ازار نمی بینم

شاید چون دوستان نزدیکمو فقط می بینم که کاملا از زیروبم زندگیشون خبر دارم

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
من امشب با شوهرم دعوا کردم که چرا فالور زن داره😕 آیا کارم اشتباهه یا حق با منه؟؟؟

من نه خودم اینستا دارم نه شوهرم. خداراشکر. داریم در آرانش زندگی میکنیم. شما هم حذف کنید

خوب و بدش بستگی به طرز استفاده خود فرد داره منم قبلا اینجوری فکر میکردم ولی ی چن ماهیه نصب کردم اصلا ...

من واقعا عاشق تخصص زیبایی و اسکین کر و..مراقب پوستم..

خیلی از بلاگرای واقعا موفق وپولدار درزمینه پوست دنبال میکنم خیلی وقته...

اونقدرمیبینم واقعا ازلولو تبدیل به هلومیشن😂😂

یعنی چندسال پیششون مث غاز قیافشون بعد الان دم به ثانیه درحال عمل و گونه گذاری.پروتز و لیفت وزاویه فک و لیزر و انواععع کارهارو انجام میدن اونقدرم پول مفت میگیرن براتبلیغ ..

خودمن گاهی حسودیم میشه میگم نگاه بدون زحمت کلی به جیب میزنن دائما تواین کلینیک واون کلینیک میرن به خودشون میرسن

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
من امشب با شوهرم دعوا کردم که چرا فالور زن داره😕 آیا کارم اشتباهه یا حق با منه؟؟؟

نه حق با تو اینستاشو حذف کن به خدا ادمی زاده وسوسه میشه حالا یه جمله به این یه لایک به اون یه کامنت به این اصلا یاد،میگیره عادت میکنه خدایی نکرده کار دستتون میده

2706