2726
عنوان

شوهرم تو خواب حرف میزنه الانم داره چرت و پرت میگه😕

| مشاهده متن کامل بحث + 7148 بازدید | 264 پست

مال ما برعکسع😂من چند شب اول عروسی نصف شب پامیشدم با داد و فریاد ک اینجا کجاس؟ گریه میکردم😂بیچاره همسرم می پریددددد از خواب و هی خودش معرفی میکرد و توضبح‌میداد ک ما با هم عروسی کردیم و اینجا خونمونه😂

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بارم اومدم کنارش بخابم یهو جفت خیلی بیشوری بهش گفتم جان عزیزت بخاب ولم کن 🤣🤣🤣صبح پاشده بود میگفت چرا به من فحش دادی😕

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
یبار شوهرم داشت ی چیز توخواب میگفت من نمیفهمیوم من گفتم هان دوباره گفت نفهمیدم دوباره گفتم هان سه چه ...

اره منم هی بهش میگم ها دوباره توضیح میده داستانی داریم ما شبا😂

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2728
مال ما برعکسع😂من چند شب اول عروسی نصف شب پامیشدم با داد و فریاد ک اینجا کجاس؟ گریه میکردم😂بیچاره ه ...

وای خدا یکیتون بالاخره خوبه سالم باشه اون یکیو کنترل کنه🤣

اره ادم میترسه

یه دفعه دیگه هم بارون میومد اون خواب بود منم جلو پنجره بودم یه دفعه منو نگاه کرد گفت بارون میاد گفتم اره گفت خاک تو سرت رو سیمانا نایلون نکشیدی انگار واقعا بیدار بود متکا رو زدم تو سرش یه دفعه پرید چی شده گفتم خاک تو سر ننت با این بچه بزرگ گردنش مگه من کارگرتم همینجوری هنگ بود    

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
یه دفعه دیگه هم بارون میومد اون خواب بود منم جلو پنجره بودم یه دفعه منو نگاه کرد گفت بارون میاد گفتم ...

وای خدا ترکیدم از خنده چقدر فکراشون درگیره 

منم عمم تو خواب حوف ميزنه 

يني تالا نشدع كنارش بخابم نصف شب يچي نگه 

يهو نصف شب مياد پيشم ميگ راستي ب عمه اينا بگو شب بمونن 

بعد من شروع ميكنم مسخره بازي بيدار ميشه ميره ميخابه

2706