2410
2553
عنوان

شوهرم تو خواب حرف میزنه الانم داره چرت و پرت میگه😕

| مشاهده متن کامل بحث + 7123 بازدید | 264 پست
شوهر من هم یک دفعه داشت تو خواب با یک حسن نامی حرف میزد بعد من تکونش دادم که بیدار بشه وقتی بیدار ش ...

😂😂😂😂واااای ترکیدم دارم پتو گاز میزنم 😂😂😂😂

👈از این ادما دورم کن بدو خوب نداره خستم اونا که دسته مردونه دادن فهمیدیم چقد پستن 😢از این ادما دورم کن نمیخام هیچکیو اصلا تا وقتی که کارشون گیره همشون دورمون هستن 😔این روزا تشنه ی یکم مردونگی ام اما که حیف نیست لااقل تو بام بمون نزار بشن چشمای من خیس😢♥♥♥♥♥♥👉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسره منم تو کاره ساختمونه یه شب گود برداری داشتن تا پنج صبح سر کار بود وقتی اومد خوابید منم خوابیدم تازه چشمام گرم شده بود یه دفعه داد زد چیکار کردی محبی دیوار خراب شد وای من مردم پاشدم نزدیک بود سکته کنم  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
پسرداییم یه سری زنداییم میگفت پاشده بود داشت میرفت مدرسه  زنداییم خودش من خونشون بودم با جیغ و ...

😂😂😂😂داستانیع هااا

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2456
باید میگفتی رو موتور جا نشدن سوار ماشین بابای تو میکنم🤣🤣🤣

اون شب در حد له شدن خسته بود سه شب بیخوابی داشت 

ولی تصور اینکه، من سوار موتور نداشته‌ی بابابزرگم😂 که ترکم مرغ و خروس سوار کردم 😂 بازم توجیه پذیر نبود😂

2714
خاب بودم ی مشت گنده زد تو صورتم گف توی دروازع   آخه غروبا میرع فوتبال فک کنین ساعت ۴ من گریع می ...

اره شوهر منم والیبالیسته فکر کنم برا همین هی میگه پشت خط وایسین خدا شفاشون بده🤣

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
شوهر من هم یک دفعه داشت تو خواب با یک حسن نامی حرف میزد بعد من تکونش دادم که بیدار بشه وقتی بیدار ش ...

وای خدا مردم از خنده😂😂

خاهرمم  متکاشو گرف بغل رفت دسشویی مامانم رف اوردش  خاهرم میگف ن پنجه ی خون و ندیدی  .دستم ب خورشید رسیدع منم می خندیدم سوال می پرسیدم مامان گف نکن دیونه میشع

هیچ کاری بی حکمت نیست
اون شب در حد له شدن خسته بود سه شب بیخوابی داشت  ولی تصور اینکه، من سوار موتور نداشته‌ی بابابز ...

وااای عالی بود ینی..پاچیدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
همسره منم تو کاره ساختمونه یه شب گود برداری داشتن تا پنج صبح سر کار بود وقتی اومد خوابید منم خوابیدم ...

اره ادم میترسه

یبار شوهرم داشت ی چیز توخواب میگفت من نمیفهمیوم من گفتم هان دوباره گفت نفهمیدم دوباره گفتم هان سه چهار بار تکرار کرد دوباره گفتم هان گفت اه چقد فوضولی بگیر بخواب دیگه خودشم برگشت ی طرف دیگه خوابید صبحم یادش نبود

2706