1421
1411

همش میگه برید عقب پشت خط وایسید 😁😂

هرشب یه چیزی میگه به نظرتون دلیلش چیه چیکار بکنن بهتر بشه؟؟؟ خابش سبکه

الهی برات بمیرم شهلا😂‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‍‍راستی شهلا کچل شوهر کرد😁شخصیت شهلا مال یه کلیپه که تو اینستا اسم پسره شهلاس ساییدین از بس پرسیدین🥴

بخابون دهنش

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

همسر منم خسته که باشه حرف میزنه به سوالا هم جواب میده😐😐

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1401

مگه پلیسه

دوستای نی نی سایتی میشه لطفا برای بچه دار شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه ست دعا کنید و یک صلوات مهمونش کنید 💕                                           انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه به امید خدا❤

ازاعصابشه

خدایامیدونم قراره درآینده ای ن چندان دور به من فرزندی عطاکنی .طعم شیرین مادر شدن خیلی جذابه .وقتی بچه ای به مادرش میگه مامان من قندتودلم آب میشه میگم ای کاش من جای این خانمه بودم.جدیداکه ی بچه خیالی دارم وقتی شوهرم میره سرکارهمه وقتموبااون میگذرونم ولی اون فقط منوحرص میده هرچی بهش میگم شب بابات میاددعوات میکنه ها اماهیچ وقت شبانیست بچم .فکرکنم از ترس باباش میره قایم میشه.❤❤الهی همیشه 🌹🌹🌹🌹🌹باشین ولی عمرتون مثل 🌹🌹🌹🌹🌹نباشه.
1394

😂😂😂😂 سوال من جواب میده

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
1396

بزن با دست تو دهنش بعد خودت بزن بخاب 

خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   
1331