1421
1389

همش میگه برید عقب پشت خط وایسید 😁😂

هرشب یه چیزی میگه به نظرتون دلیلش چیه چیکار بکنن بهتر بشه؟؟؟ خابش سبکه

الهی برات بمیرم شهلا😂‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‍‍‍راستی شهلا کچل شوهر کرد😁شخصیت شهلا مال یه کلیپه که تو اینستا اسم پسره شهلاس ساییدین از بس پرسیدین🥴

بخابون دهنش

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

همسر منم خسته که باشه حرف میزنه به سوالا هم جواب میده😐😐

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1436

مگه پلیسه

دوستای نی نی سایتی میشه لطفا برای بچه دار شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه ست دعا کنید و یک صلوات مهمونش کنید 💕                                           انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه به امید خدا❤

ازاعصابشه

خدایاخیلی ازماهادلمون بچه میخوادپس چرابه بعضی هاناخواسته بچه میدی خوب به جای اینکه به اوناناخواسته بچه بدی به مالطف کن واین نعمتوعطاکن فرزندی که هنوزندارمت انتظارت رامیکشم انتظارکشیدن در راه توشیرین است فقط بهم بگوتاکی انتظارتوبکشم یک سال دیگر...دوسال دیگر..ده سال دیگر....یااصلاهیچ وقت به دستت نمیارم..آرزودارم صدای ی نی نی توی خونتون بپیچه ای اونوکه مثل منی👪👪👪 .ای کسی که داری امضای منو میخونی برای من وامثال من دعا کن .
1394

😂😂😂😂 سوال من جواب میده

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
1427

بزن با دست تو دهنش بعد خودت بزن بخاب 

خدایا دیگه نه دلی دارم نه نایی نه جونی ک بخام گله کنم یا التماس کنم چنان خورد شدم ک هیجی آرومم نمیکنه دستت درد نکنه هر سری بجای اینکه جای فرشته هام پر کنی به داغم اضاف میکنی   
1364