2410
2553
عنوان

ازمرگ وعذاب قبر میترسم😢

692 بازدید | 46 پست

سلام

من نمازامومیخونم فقط گاهی نمازصبحم قضا میشه

چادری هم هستم وحجابمو رعایت میکنم

قران هم میخونم

اماشدید از عذاب قبر ومرگ میترسم به طوری که یادم میوفته میشینم گریه میکنم که بعد مرگ چه سختی هایی پیش رومه

به نظرتون من چیکارکنم؟خیلی میترسم😢

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من اصلا بهش فکر نمیکنم کلا به چیزای سختی که پیشرومه فکر نمیکنم مثلا زایمانم طبیعی بود یه ثانیه هم در موردش فکر نکرده بودم😁 بیخیال بابا خدا بزرگه کمک میکنه

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

بهش فکر نکن.تو ک نمیدونی اون دنیا چخبره شاید از این دنیا خیلی بهتر باشه.از چیزی ک نمیدونی چیه نترس.اینا همش حرفه عذابه و اینا.این خدایی ک تو این دنیا هواتو داره مطمئن باش تو اون دنیا هم هواتو داره.خدا مهربون ترینه

2714
یاد رحمت ومهربانی خداهم باش

نمیدونم چرا نمیتونم😢

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

علاوه بر کارهایی که میکنی ، دل کسی نشکن  حق ناس نزار به گردنت بمونه   تامیتونی  به دیگران کمک کن ، صدقه بده  واسه  اموات  فاتحه و قران بخون 

و زیارت عاشورا زیاد بخون 

مردن  ترس نداره  ما رو ترسوندن عزیزم  

مردن یعنی رسیدن به خدا  و ارامش مطلق  آیا خدا ترس داره ؟؟ 

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

مردن اصلا ترس نداره قبر هم همینطور چون فقط جسم ما رو میزارن تو قبر ولی روحمون جای دیگس.باور کن مردن وبعدش اونی که به ما گفتن وترسوندن نیس فقط روح ما از این دنیا میره یه دنیای دیگه

مواظب حق ناس باش اگر حقی برگردنت نیست اگر دلی نشکوندی ترسی نبایدداشته باشه😌

هرچقد که فکر میکنم حقی برگردنم نیست

میشه حق الناس روتوضیح بدی که چیا روشامل میشه؟

هنوز که زنده ای زندگیتو با این افکار پوچ بهم نریز 

بالاخره که میمیرم😢

2706