1421
1389
عنوان

ازمرگ وعذاب قبر میترسم😢

488 بازدید | 56 پست

سلام

من نمازامومیخونم فقط گاهی نمازصبحم قضا میشه

چادری هم هستم وحجابمو رعایت میکنم

قران هم میخونم

اماشدید از عذاب قبر ومرگ میترسم به طوری که یادم میوفته میشینم گریه میکنم که بعد مرگ چه سختی هایی پیش رومه

به نظرتون من چیکارکنم؟خیلی میترسم😢

برای پنجمین بارقطع شدم.خاطره زایمانم

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

مواظب حق ناس باش اگر حقی برگردنت نیست اگر دلی نشکوندی ترسی نبایدداشته باشه😌

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی خودم ونی نی تودلیم یه صلوات بفرستید❤❤❤❤❤❤💜💜💜💜بگیدمنم براتون بفرستم 💜💚💜💚💜💚💜
1436

من اصلا بهش فکر نمیکنم کلا به چیزای سختی که پیشرومه فکر نمیکنم مثلا زایمانم طبیعی بود یه ثانیه هم در موردش فکر نکرده بودم😁 بیخیال بابا خدا بزرگه کمک میکنه

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

بهش فکر نکن.تو ک نمیدونی اون دنیا چخبره شاید از این دنیا خیلی بهتر باشه.از چیزی ک نمیدونی چیه نترس.اینا همش حرفه عذابه و اینا.این خدایی ک تو این دنیا هواتو داره مطمئن باش تو اون دنیا هم هواتو داره.خدا مهربون ترینه

1394

علاوه بر کارهایی که میکنی ، دل کسی نشکن  حق ناس نزار به گردنت بمونه   تامیتونی  به دیگران کمک کن ، صدقه بده  واسه  اموات  فاتحه و قران بخون 

و زیارت عاشورا زیاد بخون 

مردن  ترس نداره  ما رو ترسوندن عزیزم  

مردن یعنی رسیدن به خدا  و ارامش مطلق  آیا خدا ترس داره ؟؟ 

❤و خدایی که به شدّت کافییست❤                       💔دلم من در طلبه عشقه پدر میسوزد💔                          بابا جان از وقتی رفتی دلم خیلی از دست زمونه شکسته  آخ بابا جان💔

مردن اصلا ترس نداره قبر هم همینطور چون فقط جسم ما رو میزارن تو قبر ولی روحمون جای دیگس.باور کن مردن وبعدش اونی که به ما گفتن وترسوندن نیس فقط روح ما از این دنیا میره یه دنیای دیگه

مواظب حق ناس باش اگر حقی برگردنت نیست اگر دلی نشکوندی ترسی نبایدداشته باشه😌

هرچقد که فکر میکنم حقی برگردنم نیست

میشه حق الناس روتوضیح بدی که چیا روشامل میشه؟

برای پنجمین بارقطع شدم.خاطره زایمانم
1390
هرچقد که فکر میکنم حقی برگردنم نیست میشه حق الناس روتوضیح بدی که چیا روشامل میشه؟

خیلی چیزا..اسمش روشه دیگه حق کسیو ازش نگیری مثلا طرف یه ساعته توصفه نونه یهو میری جلوش میگی توجلوتری😂از کوچیکترین چیزاش حساب کن..حق یتیم خوردن نمیددنم دزدی کردن..زوری یه چیو ازکسی بگیری به بچه ززوربگم.. بی گناهی رو بزنیم..درحق کسی ظلم کنیم.. وسایل کسو ازقصد خراب کنیم..پشت کسی حرف بزنیم..کلا حق ناسه دیگه..نمازوروزه واین حرفام بخاطر خودمونه والاخدانیازی نداره بخاطر عاقبت بخیری خودمونه که ازکموکاستش خدامیگذره ولی از حق الناس سخت 

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی خودم ونی نی تودلیم یه صلوات بفرستید❤❤❤❤❤❤💜💜💜💜بگیدمنم براتون بفرستم 💜💚💜💚💜💚💜
هرچقد که فکر میکنم حقی برگردنم نیست میشه حق الناس روتوضیح بدی که چیا روشامل میشه؟

دل شکستن  با حرف و عمل،  ظلم کردن ،تهمت و افترا ، خیانت ، مال کسی رو خوردن  چه پول باشه  چه  غذا و خوردنی  که طرف مقابل راضی نباشه  همون حروم خوری، غیبت کردن دیگران   اینا حق الناسه  

خدا از حقه خودش میگذره  اما حق الناس نه 

❤و خدایی که به شدّت کافییست❤                       💔دلم من در طلبه عشقه پدر میسوزد💔                          بابا جان از وقتی رفتی دلم خیلی از دست زمونه شکسته  آخ بابا جان💔

عذاب قبر؟؟ عزیزم قران رو با دقت بیشتری بخون عذاب قبر کجای قران گفته شده؟؟ شما میدونی تناسخ در قران نه تنها رد نشده بلکه تایید هم شده؟! میدونی معنی قد افلح من تزکی یعنی چی؟ میدونی قد افلح المومنون یعنی چی و مومن یعنی کی؟ مومن یعنی کسی که ایمان خالص داشته باشه بهش میگن مومن! و کسی که ایمان داشته باشه ترسی در وجودش وجود نداره! چون میدونه تهش انا لله و انا الیه راجعونه! مگه بازگشت به سوی خدا ترس داره؟! خدا عشقه عشق خالص نوره نور خالص آرامشه آرامش خالص ! چیش ترس داره؟؟!!

1339