2733
2734
عنوان

کیا موافق ازدواج با پسر کوچکتر از خودشونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1823 بازدید | 136 پست

صرفا کسی که پیشنهاد دوستی میده برا خاستگاری پا پیش نمیذاره .ب نظرم سخته سخته ازت کوچیکتر باشه من خودم یه طوری میشم 

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسیله‌موافقت نیست مسیله اینه که چه ادمایی میان سمتون و رفتار و اخلاقم خیلی مهمه واقعا به سن نیست کسی رو میشناسم ۹ سال از من بزرگتر دیگه نزدیکای ۴۰ خیلی بچست اما خب کسی رو میشناسم ۳ سال کوچیکتر از من خیلی مرد و با مسیولیته(توی مردهایی که بهم پیشنهاد دادن)

2731
ب دوستت پیشنهاد داده تو تاپیک زدی؟؟

اره عزیزم چون من بهش گفتم مشکلی نیست ولی باورش نمیشه بنظرمن اختلاف سنی بالای ده مشکله یکم 

💙 با افتخار استقلالیم ...
2738

من دوس داشتم با مردی ازدواج کنم که ده پونزده سال از خودم بزرگتر باشه

ولی شوهرم ۹ ماه از خودم کوچیکتر شد  و خوشبخت هم هستم

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.

من خوشم نمیاد..مگه قراره بچه بزرگ کنم..مرد۳۰ساله اشم عقلش کمه..

من دوست دارم طرفم بزرگترباشه 

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
دوستی اگه اوکی بود بعد عید بیاد خواستگاری 

اطراف ما تا ۵سال اختلاف سنی دیدم اوکی بودن.بازم بستگی داره به اخلاق و توقعات و سطح فرهنگی دو طرف

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2706