2726

یکی اومده به دوستم پیشنهاد دوستی داده بعد دوسال از خودش کوچکتره .. حالا مونده چیکار کنه بیشترین مشکلش برای سنه و اینکه تو نیت و دوست داشتن اون اقا هم شک داره 

💙 با افتخار استقلالیم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ی روزم قبول نمیکنم 

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

٢سال مساله ای نیست

بیشترین مشکل همون نیت و شک به دوست داشتنه که گفتی!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
من که میگم اشتباهه این ازدواج از لحاظ عقلی پسر خیلی پایینتره چون سن عقلی مردا دیرتر شکل میگیره زنا ز ...

این حرف مبنای علمی نداره

عقل دخترو پسر یه جور رشد میکنه 😊

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2706