2726
عنوان

خواهش میکنم دعا کنید تب پسرم بیاد پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اگر بچت تب داره ولی هیچ علامتی حتی عفونت ادرار هم نداره ممکنه دچار رزوئلا شده باشه که سه روز بعد تب های بالا بدنش دونه هاش میریزه بیرون درمان خاصی نداره فقط کاهش تب با پاشویه  و دارو طبق دستور پزشک اوا اگر روز چهارم تب کرد و خبری از دونه نبود از نظر عفونی باید چک بشه. پسر منم نه ماهگی اینطوری شد که با ریختن دونه ها خوب شد

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2728

عزیزم دخترم چهار شبانه روز تب وحشتناک داشت دعای نور از نهج البلاغه خیلی برا تب گیراست،در ضمن آب و دستمال خیس به پیشونی نزن سینوزیت میگیره،شیاف بزار یا پروفن بده

دنیام دخترم
اگه حنا داری یکم با سرکه قاطی کن بزار کف پاش قبل یه ربع بشورش اگه حنا نداری سرکه ی خالی رو با پنبه چ ...

واقعا این روش عالی من هم دخترم یک هفته تب بالا داشت همین روش انجام دادم عالی بود

با اجازه استارتر اگه به فاصله یک ساعت به بچه دو ماهه دو دوز استامینوفن بدیم چی میشه؟خطرناکه؟

چرا اینقدر زیاد. بلهه برای کبد خطر ذاره

دخترم تب رزوئلا گرفت خیلی وحشتناک بود

پسر منم گرفت با استامینوفن و بروفن و پاشویه میذاشتمش تو تشت بازی میکرد تا تبش بیاد پایین

پسر منم گرفت با استامینوفن و بروفن و پاشویه میذاشتمش تو تشت بازی میکرد تا تبش بیاد پایین

دختر من کوچیک بود حتی نمیدونست بازی چیه و غلتیدن تازه یاد گرفته بود چهار روز نه چیزی خورد نه تکون میخورد بیحال افتاده بود روتشک

دنیام دخترم
دختر من کوچیک بود حتی نمیدونست بازی چیه و غلتیدن تازه یاد گرفته بود چهار روز نه چیزی خورد نه تکون می ...

خداروشکر که گذشت. واقعا مریضی بچه ها بده

عزیزم سه روز خیلی زیاده حتماااا ببرش دکتر، شاید عفونت داشته باشه. 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.