2410
2553

پسر ۷ماه و نیمه هست امشب سومین شبی هست که تب داره امشب پایین که نمیاد بالا هم میره، توروخدا دعا کنید که تبش بیاد پایین

هر کاری میکنم پایین نمیاد

تن شویه

پاشویه

آب ولرم

آب ولرم با نمک

دستمال رو کشاله ها... زیر بقل... مچ پا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دعایی نیس

اگه نمیاد پایین پاشو ببر اورژانس

خیلی خطرناکه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2714

خیلی خطرناکه ها

بچت از بین میره

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

عزیزم بعد سه روز باید میبردیش دکتر و شیاف برن براش  خیلی مواظبش باش دوبرابر وزنش قطره استامینوفن بده  

انشالله خوب میشه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

اگه حنا داری یکم با سرکه قاطی کن بزار کف پاش قبل یه ربع بشورش اگه حنا نداری سرکه ی خالی رو با پنبه چند بار بکش رو پاهاش خیلی عالیه

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
2706