1428
1389

الان تاپیک زدم همه بجای راهنمایی همش توپیدن تو پست اول همرو بنویس تو پست اول همرو مینویسم میگن وای چشامون درد گرف طولانی بود حس خوندنشو نداشتیم چیکارکنم؟ باز میپرسم با جاری که بدون اجازه من کالسکمو از خونه مادرشوهرم برمیداره میره و من میمونم چیکار کنم؟

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

کالاسکه رو ببر تو  خونت  یا  زنجیر قفل دار بهش بزن

❤و خدایی که به شدّت کافییست❤                       💔دلم من در طلبه عشقه پدر میسوزد💔                          بابا جان از وقتی رفتی دلم خیلی از دست زمونه شکسته  آخ بابا جان💔
1436

خب چرا کالسکه خونه خودت نیست

مشکل اصلی همینه از نظر من

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
جرششش بده  والا😢😳😳

الان مامان محمد و ارشیدا میاد میخورتتتتت😂😂😂

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
1394

چه پروعه بگو خودم لازم دارم یعنی چی 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
1396
شما بودی میگفتی ؟

واای اره بابا..البته من اصلا چیزی رو بیرون نمیذارم که بخواد اتفاقی واسش بیفته اصلاا

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏

یه جای خونت جا بده 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
1391