2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از این دلم گرفته که هر سال محرم و صفر که میشه میگم دیگه امسال حاجتم رو میگیرم اما ...😥

4 ساله منتظر راه رفتن دخترم هستم😢😢😢

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2728

از ساعت 7 صبح میره از خونه بیرون تا ساعت 12 شب منو هیجا نمی‌بره انگار کلفت گرفته میاد خونه غذا میخوره چایی میخوره می‌خوابه بی تفاوت فقط من غذا درست میکنم لباس میشورم ظرف میشورم خونه تمیز میکنم هیچ نقش دیگه ای ندارم

ان شا الله شفا پیدا میکنه.اسمش چیه دخترت؟

فدات عزیزم😘نازنین زهرا

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             

شوهرم ایت الکرسی میخونه و به خانودش فوت میکنه حتی ۱بارم ب من فوت نکرده همش براشون دعامیخونه همش حواسش ب اوناس هروقتم میخوام حرف بزنم داره ی چی میخونه

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
2706