1421
1389

کلا ن تو فامیل های همسرم جایی دارم ن فامیل های خودم نمیگم چرا ک هی میگین پز نده فلان همیشه هر دو با شوهرم بودیم کنار هم حالا هم ک اون رفته منم امشب  رفتم  خونه مامان اصلا تعارف نکرد شام بمونم حالا ی  کم زرشک پلو با مرغ بود و اش هم بود بهم گفت اش بخور ولی من رفتم مرغ واسه خودم کشیدم تو بشقاب ک یدفعه پسرم گفت جیب داره بردمش دستشویی برگشتم دیدم بشقاب رو برداشته و اصلا بهم نگفت تو که داشتی میخوری ی برو بخور واسه امشبم داشت غذا درست میکرد شوهرمم ک امروز رفته کربلا اصن نگفت حالا شام بمون ممیخای بری خونه چیکار .....دلم گرفته خیلی همیشه بین ما فرق گذاشته و میزارم. ... 

کاربریم اسم خواننده ترکی مورد علاقمه....میشه برام دعا کنید خونه دار بشم همینی ک توش نشستیم رو خیلی دوست دارم بشه خونه خودم لطفا بگید بسم الله الرحمن الرحیم ..خدایا به خودت سپردم 

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1436

الهی بمیرم😢😢😢

دل و جانم به تو مشغول و نظر در چپ و راست،تا ندانند حریفان که تو منظور منی...دیگران چون بروند از نظر از دل بروند،تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی....

هیچ محبتی تا حالا ازش ندیدم 

هیچ حس خاصی هم بهش ندارم 

دلم واسه تنهایی خودم میسوزد ای کاش انقد از مادرا میگن ی بار ب من محبت کرده بود ای کاش 

کاربریم اسم خواننده ترکی مورد علاقمه....میشه برام دعا کنید خونه دار بشم همینی ک توش نشستیم رو خیلی دوست دارم بشه خونه خودم لطفا بگید بسم الله الرحمن الرحیم ..خدایا به خودت سپردم 
عزیزم مادر خودت یا مادرشوهر؟

مادر خودم 

مادر شوهرم اگه بود ک انقد ناراحت نمیدم 

گرچه مادرشوهرم بنده خدا خیلی خانومه و من واقعا عاشقشم خیلی مهربونه خیلی کاش دختر اون بودم 

از بس بی محبتی دیدم ازش ی مدت کلا تو فکر این بودم تست دی آن ای بدم در این حد 

خدایا شکرت چی بگم 

1394
مادر خودم  مادر شوهرم اگه بود ک انقد ناراحت نمیدم  گرچه مادرشوهرم بنده خدا خیلی خانومه و ...

عزیزدلم ناراحت شدم اخه چرا مگ مادر نامهربونم داریم عمیقا حسوحالم بدشد برات❤😔

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
عزیزدلم ناراحت شدم اخه چرا مگ مادر نامهربونم داریم عمیقا حسوحالم بدشد برات❤😔

شانس منه دیگه دیگه برام مهم نیس