2703
2553
عنوان

میشه راهنماییم کنید لطفا بیاید

100 بازدید | 20 پست

من ۲۵ماه پیش اقدام کردم و درد زیر شکم و کمر درد داشتم روزای اول.الان ۲۳ روز از اقدامم گذشته اولاش فقط درد زیر شکم داشتم و کمردرد.امروز روزپریودیم بود اما پریود نشدم زیر دلم مث پریودی درد میکنه سر سینهامم درد میکنه الان میخوام پریود شم یا ....؟

اگ کسی تجربه داره یا میدونه بگه بم لطفا.

دیشبم مهمون داشتم مجبور شدم قابلمه سنگین بردارم دردی تو کمرم حس کردم که انگار میخواس بشکنه ولی امروز بهترم

قرصی مصرف نمیکنی 

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
واقعا؟همش میترسم پریود شم.ترشحاتمم زیاد شده

منم همین طور بودم حتی شاید یکم شدیدتر از دوران پریودی بود دردام همش فک میکردم الانه که پریود شم ولی وقتی آزمایش دادم دیدم حاملم

2714
رفتم دکتر بم کپسول مفنامیک اسید داد امپولم داد اما نزدم. کپسولو که مصرف میکنم یکم اروم میشه بم گف ا ...

دیگه چیز سنگین بلند نکن

سیکلات چند روزست؟

الان چندم سیکلی

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
۲۸ روزه

خب چندم سیکلی

آها فهمیدم

2706