2726

آهنگ (سحر چه حاليه )اونو گذاشتم

تك تك دوستان فاميلا ابراز خوشحالي كردن كه انقد عشق بين من و شوهرم موج ميزنه 😂😂

حالا در حقيقت حوصله خودمم ندارم شوهرمم بياد پيشم ميگم برو اونور امروز اعصاب ندارم

بعد خودشم الان استوريمو ديد كلي ذوق كرد قرار شد پول بده برم موهامو هايلايت كنم

خانوما شما هم امتحان كنين خيلي جواب داد 😂

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

منکه همسرجان اینستا نداره بنابراین فقط فامیل ذوق میکنن که فایده ای برای من نداره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من هیچوقت موهامو رنگ نکردم_-_فقط پایینشو دکلره میکنم رنگ فانتزی میزنم.دوس دارم های لایت کنم شوهرم دو ...

منم اولين بارمه تو سن ٢٦ ميخام رنگ كنم 😒😒 واقعا نميزاشت منم حوصله دعوا نداشتم 

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
تو واتساپ چي؟

تازه فهمیده همچین امکانی تو واتساپ هم هست اصلا اهل این چیزها نیست فقط در حد پیام دادن استفاده میکنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706