2737
2734

منوشوهرم عاشق هم بودیم یه عشق واقعی ۳سال براش صبرکردم چون باهم تویه دانشگاه بودیم چون چهره مظلوم وجذابی داشت وکلاپسراروم وسربه زیری بوددختراخیلی دنبالش بودن به جزخودم چون من توعالم این جورحرفانبودم به هرحال باهم ازدواج کردیم ولی گول خوردم ۲روزبعدعقدم فهمیدم پشت اون چهره مظلوم واروم یه ادم خیلی خشن ووبلانسبتتون وحشی بودهیچکس حرفموباورنمیکنه به جزخونواده ام که بهشون اثبات شده خیلی خسته ام دلم مرگ میخوادچون نه راه پس دارم نه راه پیش خونواده ام اصلاپشتم نیستن بخوام برگردم فوق العاده متعصب شوهرم خییییییییییلی عصبی غرغرویکسره دنبال دعواازکوچکترین چیزفقط دلش میخوادبزرگ کنه امشب مامانم مسافربودمیخواس بره دعوادرست کردمیگه توخونه کارنمیکنه خدایاخودت شاهدی شبانه روزدارم جون میکنم وچقدروتمیزی اهمیت میدم همیشه هم شام وناهارش به راه بوده میگه غذادرست نمیکنه که منوجلواوناخراب کنه 😔😔😔😔😔😔😔

باهم مهربان باشیم شایدفردانباشیم....😍😍😍

از قدیم گفتن نترس از آن که های و هوی دارد

بترس از آن که سر به تو دارد

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

خودتو راحت کن مگه خانواده باید پشتت باشن خودت خودتو دوست داشته باش خانواده ای که حاضره درد و رنج ادمو ببینه که خانواده نیست

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چون عاشقش بودم باخداعهدبستم حتی بدبودم بازم میخوامش هیچ وقت هیچ چیزی روبه زورازخدانخوایدمن خدالطفشوشامل حالم کردولی چه فایده خودموبدبخت کردم😔😔😔😔😔😔

2728
خودتو راحت کن مگه خانواده باید پشتت باشن خودت خودتو دوست داشته باش خانواده ای که حاضره درد و رنج ادم ...

چجوری نمیشه برگردم پیش کی خونواده ام بیرونم میکنن میگن خودت خواستی

2738
چجوری نمیشه برگردم پیش کی خونواده ام بیرونم میکنن میگن خودت خواستی

بگن‌فوقش ۴ تا غر سرت میزنن بالاخره خانوادتن بگی بریدم بیرونت که نمیکنن سفت و سخت بگو غلط کردم نمیتونی که تا آخر عمر بسوزی و بسازی 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
بگن‌فوقش ۴ تا غر سرت میزنن بالاخره خانوادتن بگی بریدم بیرونت که نمیکنن سفت و سخت بگو غلط کردم نمیتون ...

نه یه باررفتم گفتن حق نداری خیلی جدی گفتن ماابرومونوازسرراه نیوردیم 😔😔😔

2706