1428
1411

خوابم نمیبره

بیاید بگید بگم ببینم درسته

البته تفریحیا😑میدونم که ربطی به ماه تولد نداره و اینا

ولی دورهمی

اسمم بگید ببینم میتونم بگم 

‏تو خیابون مامانم منو دوس پسرمو دیداومد جلو دست گذاشت رو شونه پسره گفت: من ریدم تو سلیقت با این دوس دخترپیدا کردنت آقاپسر  

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401

خرداد

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢
1376

بهمن 

همچیش خوبه یهو عصبانی  میشه الکی 😐بعد فیسسسسسس عصبانیتش میخوابه😆

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

فروردینیا رو میدونم اعصاب ندارن

باهاشون ازدواج نکنین😂

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش ماله هم باشیم از الان به بعد  از الان به بعد از الان به بعدقبلنا که رفت میگیم والسلام به ضعف   بوخودا باردار نیستم تیکر ماله تفلدمه  میشه دعا کنین مشکلم حل شه ممنونم ازتون
اردیبهشت

احساساتی

ولخرج و دست و دلباز به شدت

دلسوز همه اس 

مهربون و خونسرد

‏تو خیابون مامانم منو دوس پسرمو دیداومد جلو دست گذاشت رو شونه پسره گفت: من ریدم تو سلیقت با این دوس دخترپیدا کردنت آقاپسر  
1403

بهمن

خیلی دوست دارم خنده هام شیک و باکلاس باشه،ولی همیشه آخر خنده هام صدای گراز درمیارم😃از نظر روحی خیلی به خرید احتیاج دارم ،ولی از نظر مالی بیجا میکنم🙄...من نمیخوام زندگیم بیوفته رو غلطک همینکه غلطک نیوفته روم صافم کنه راضی ام😂تو اسلحه رو بزار روقلبم بگو دوسم نداشته باش،من دستتو میبوسم میگم بکش ماشه رو احسان😍😂به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم《کثافت میلیاردر شده》....😐😐😐😐

مرداد

در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم! 😍👫💕
1364