2733
2734
عنوان

پیش بینی من + ستایش ☺☺😅😅

1539 بازدید | 95 پست

بچه ها من حدس میزنم اون دو تا مرده به جای انیس ، خدمتکار رو میکشن اشتباهی🤔

شما میگید انیس کشته میشه ؟ 

چقد دخترای انیس ساده و زود باور هستن😐😐😐

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

نه  داداشه مانع میشه  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی دو قسمته خانم مظفری رو نشون نمیده من حرص نمیخورم دیگه خدا رو شکر😂😂

خیلی رو مخمه🤦🏻‍♀️

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
2731

نه احتمالا باباش کشته میشه و یکی ازونارم بابا ش میکشه.

بابای پری سیما

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
2738

فردوس با اون زنه مزدوج میشه 

ستایش با اون پسره 

محمد با اون دختره 

همشونم میرن تو خونه فردوس 

این پیش بینی کلی من 😁😂

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده 😔

خدا كنه زودتر قسمت اخرش برسه

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
نه  داداشه مانع میشه  

میگم شایدم صفایی حمید رو بکشه🤔 چون فک کرد حمید خودش میخواد انیس رو بکشه

بظرم پلیس نمیزاره اگه قراره همه شخصیتا کشته بشن دیکه هیچی 

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2706