2703
2553
دیگه قسمت وتقدیرمن این بوده

انشاالله هرچی خیره برات پیش بیاد❤

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
چرا عزیزم واسه همینه خوب نخابیدم دیگه ولی دارم به خودم تلقین میکنم که اصلن نمیترسم لطفا هیچ چیز ترسن ...

😑چیز ترسناک نمیگم کلا گفتم منم تنها بودم اصلا چیز خوبی نیست😸

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عزیزم واسه همینه خوب نخابیدم دیگه ولی دارم به خودم تلقین میکنم که اصلن نمیترسم لطفا هیچ چیز ترسن ...

واسه منم از ترس نگید که طاقت ندارم

بچه شیر هم دارم

واسه تنهاییام و دلتنگیام اینجام  
2720
2714
نه دیگه مجبووووورم شوهرم سره کاره دو یا سه میاد😭😭😭😭

من خداروشکر از شب کاری شوهرم راحت شدم 1 ماه شبکار بود 1ما روز اون 1 ماه تنها بودم تا 6 صبح بیدار میموندم هوا روشن میشد میخوابیدم😑

انشاالله توام خلاص شی از این شبکاریا

ترس نداره تنهايي

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
من خیلی وابستم خیلی زود خسته میشم از تنهایی اعصاب بچه هارو هم ندارم

من ي هفته همسرم تهران بود

تازه برگشتن

من سعي كردم از روال عادي كمي شادتر باشه محيط خونه

با همسرمم هر شب واتس اپ تصويري حرف زديم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
من خداروشکر از شب کاری شوهرم راحت شدم 1 ماه شبکار بود 1ما روز اون 1 ماه تنها بودم تا 6 صبح بیدار میم ...

بزار یه خاطره برات بگم من واسه فرصت مطالعاتیم ۶ ماه خارج از کشور رفتم تنهایی بعد من از ایران یه خوابگاه دخترونه را رزرو کردم خلاصه وقتی رسیدم دیدم اون خوابگاه یه مجتمع ۴ طبقه ۸ واحدی بود خالی تازه باز شده بود و فقط من اونجابودم بعد تمام اون خیابون  را تخلیه کرده بودن و داشتن بازسازی میکردن یعنی تو یه خیابون من تنها بودم جلو خیابونم هم یه تپه بو د حالا من قبلش تنهایی تو یه تختم نمیخابیدم یعنی یه ماه اول تا به همخونه ای اومد شبا تا صبح با خاهرم چت میکردم حتی تلویزیونم نداشتم🙄🙄🙄🙄

2706