1464
1411

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

من یکسال وچندماه تنهام جداشدم بابچه هامم

جدی،شغلت چیه بچه هات چند سالشونه

خودت چند سالته

من بیست و یک سالمه و مادر دوتا فرشته هستم😄پسرم هفت ماهشه و دخترم دوسال و هشت ماه.😄 🍒البالوهای🍒 من عاشقتونم😄 ممنون خدا جون😄
1473

شام ميپذيم

ميريم پارك

كارتون ميبينيم

قصه ميخونم براشون

با هم با ي ميكنيم

مسواك ميزنيم

اونا كه خوابيدن من ميام مي ني سايت

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
من امشب تنهای تنهام بچه هم نیست هیچی پای نی نی سایت و تلویزیون بعدم برم بخابم

نمیترسی؟😑من چند بار تنها بودم ادم ترسویی نیستما ی چیزایی دیدم تا چند وقت تو شوک بودم😐

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
1334
نمیترسی؟😑من چند بار تنها بودم ادم ترسویی نیستما ی چیزایی دیدم تا چند وقت تو شوک بودم😐

چرا عزیزم واسه همینه خوب نخابیدم دیگه ولی دارم به خودم تلقین میکنم که اصلن نمیترسم لطفا هیچ چیز ترسناکی وایم ریپلای نکن😘😘😘😘

1476
دیگه قسمت وتقدیرمن این بوده

انشاالله هرچی خیره برات پیش بیاد❤

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
چرا عزیزم واسه همینه خوب نخابیدم دیگه ولی دارم به خودم تلقین میکنم که اصلن نمیترسم لطفا هیچ چیز ترسن ...

😑چیز ترسناک نمیگم کلا گفتم منم تنها بودم اصلا چیز خوبی نیست😸

چرا عزیزم واسه همینه خوب نخابیدم دیگه ولی دارم به خودم تلقین میکنم که اصلن نمیترسم لطفا هیچ چیز ترسن ...

واسه منم از ترس نگید که طاقت ندارم

بچه شیر هم دارم

واسه تنهاییام و دلتنگیام اینجام  
1457