2726
عنوان

همین الان تو چه حالتی درحال نی نی سایت گردی هستی؟😁😂

| مشاهده متن کامل بحث + 14758 بازدید | 573 پست
وای منم مث خودت با ای تفاوت ک بچهام دوطرفمن

من فکرکنم‌۴شب باشه پیداش کردم‌هی میخوام بخوابم اما کنجکاوم ببینم چ خبره نمیتونم بیخیال بشم  ۲۷ درصد مگر شارژ تموم‌کنم‌

فقط حیدر امیرالمومنین است 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کتاب آلن کار رو تو نت سرچ کن بخر بخون. 

حتما

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2728
افرین گلم خوب کردی نبینم غصه بخوری ک بعضی ادما ارزش فک کردن ندارن چه برسه غصه بخوری

درست میگی عزیزم. 

من شماها رو دارم شادم باورت میشه امشب با پست های بچه ها هی خندم میگرفت هم اتاقی هام فکر میکردن الکی میخندم.😏

منم شوهرم خوابیده من خوابم نمیبرد اومدم توهال نشستم،برقارم روشن نکردم در تاریکی مطلقم😕

یک عدد هشتادو خورده ک تا عید میشه هفتاد و خورده ای...😀با قد 170،میخام کلا سبک زندگیمو تغییر بدم ب امید خدا

شوهرم تو حال تی وی میبینه منم پسرم بغلمه تو اتاق رو تخت با هزار زحمت نینی سایت فعالم گاهی هم یه صدا از ته دل داد میزنم میگم به شوهرم بیااااا بخوووووووووواااب 

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
اونکه بهترین کاره.. تو خوابگاه با کسی تعارف نکن. اگرهم خیلی اذیتی اتاقتو عوض کن.. ارزش نداره ی ترم ا ...

خیلی دوست دارم اتاقم رو عوض کنم ولی مسئول های خوابگاه همه ی ارشدها رو گذاشتن تو یه اتاق کاری به کارشون ندارم.

خدایی چجوری با ی بار وابسته شدی🤔🤔🤔🤔🤔

وسوسه کار خودشو میکنه یبار که میکشی میگی بزار یکی هم بکشم یکی یکی میرسه روزی میشه چندتا عادت میکنی

2706