2726
عنوان

همین الان تو چه حالتی درحال نی نی سایت گردی هستی؟😁😂

| مشاهده متن کامل بحث + 14757 بازدید | 573 پست
بیخیال متنفرم از اینایی ک بخاطر کلمه شهر چسی میان

👌👌👌👌جالبه ترم قبل هرچی از باغمون تو روستا میاوردم دولپی میخوردن ولی از روستایی بودن من از شهرستانی بودن من خوششون نمیومد.

منم ریدم بهشون خرجم رو جدا کردم حالشون جا اومد. 

👌👌👌👌جالبه ترم قبل هرچی از باغمون تو روستا میاوردم دولپی میخوردن ولی از روستایی بودن من از شهرستا ...

افرین گلم خوب کردی نبینم غصه بخوری ک بعضی ادما ارزش فک کردن ندارن چه برسه غصه بخوری

اللهم عجل الولیک الفرج خدایاشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تعجب کردمو نظر دادم و این به این معنی نیس که برام مهمه یکم بیشتر دقت کنیم😃😆

من از شما درمورد رفتارم درخواست اظهار عقیده نکردم که شما نظرتون رو فرمودید. من عکس اپلود کردم و طبیعتن انتظار دارم که دیگران صرفن درمورد عکس اظهار عقیده کنن. علاوه بر این، اظهار عقیده کردن بسیار تفاوت داره با قضاوت کردن و از اون بدتر، توهین کردن به او.

شما مختار هستید که من رو تا ابد ریپلای کنید، اما من با شما عرض دیگه ای ندارم.

شبتون بخیر خانم 

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
2728
👌👌👌👌جالبه ترم قبل هرچی از باغمون تو روستا میاوردم دولپی میخوردن ولی از روستایی بودن من از شهرستا ...

اونکه بهترین کاره.. تو خوابگاه با کسی تعارف نکن. اگرهم خیلی اذیتی اتاقتو عوض کن.. ارزش نداره ی ترم اعصاب خرابی

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود
شبیه یکی از همکلاسی های ارشدم هستید

من دانشجوی کارشناسی ام

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

خیلی هم دلشون بخواد مگه شهرستانی چشه  جفت پا برو توشکمشون 

فقط حیدر امیرالمومنین است 
2706