2703
2553
عنوان

همین الان تو چه حالتی درحال نی نی سایت گردی هستی؟😁😂

| مشاهده متن کامل بحث + 14757 بازدید | 573 پست
و دقیقا کسیو درحد خودم نمیبینم که مسائلش برام مهم باشه😊

بله پرواضحه☺

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
از جا فهمیدی داداشم خوشگله ک گفتی میخوای واااای یه داداش دارم شاه نداره از خوشگلی تا نداره.ب امید خد ...

کربلا میخوام    دوروز اومدم ولی 

کربلا میخوام‌

فقط حیدر امیرالمومنین است 
از جا فهمیدی داداشم خوشگله ک گفتی میخوای واااای یه داداش دارم شاه نداره از خوشگلی تا نداره.ب امید خد ...

بسلامتی انشالله.. سفرش بخیر

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود
خیلی دوس دارم یه بار بکشم خیلی 

این اشتباهو نکن من با همون یبار وابسته شدم الان روزی سه چار تا نکشم سردرد امونم نمیده

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2714
عكس خودتونم ميزاريد عكس خانمتون رو ديدم كنجكاو شدم عكس شما رو هم ببينم البته اگه مايل بودي ...

عکس استوری اینستاگراممو می ذارم چون من زباد از خودم عکس نمی گیرم

می دونن این عکس بذارم جریان راه میفته که شما ۲۱ سالت نیست و این حرفا. پیشاپیش خدمت همه اونایی که می خوان اینو بگن عرض کنم که من اگه می خواستم دروغ بگم عکس یه ادمیو لود می کردم که شبیه ۲۱ ساله ها باشه

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
بله پرواضحه☺

تعجب کردمو نظر دادم

و این به این معنی نیس که برام مهمه

یکم بیشتر دقت کنیم😃😆

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍
عکس استوری اینستاگراممو می ذارم چون من زباد از خودم عکس نمی گیرم می دونن این عکس بذارم جریان راه می ...

ممنون پايدار باشي

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
عکس استوری اینستاگراممو می ذارم چون من زباد از خودم عکس نمی گیرم می دونن این عکس بذارم جریان راه می ...

شبیه یکی از همکلاسی های ارشدم هستید

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود
2706