1421
1411

خودم با یه بیژامه گل دار درحال خوردن ویفر و چای😐😂

توانایی زندگی در لحظه و داشتن رضایت خاطر در لحظه‌ی حال را بسیاری از مردم ندارندوقتی در حال خوردن سوپ هستیدبه دسر فکر نکنید. وقتی در حال خواندن کتاب هستیددقت کنید، ببینید افکار شما کجا هستند.هنگام مسافرت به جای اینکه فکر کنید هنگام برگشتن به خانه چه کارهایی باید انجام شود، در همان مسافرت باشید و کیفش را ببرید.اجازه ندهید لحظه اکنون که غیر قابل وصف است از دست برود.همه دارایی شما لحظه‌ی حال است

نشستم با مانتو و خانومانه شربت میخورم😁😁

[کاش یع مغازه بود آدم میرفت،میگفت:بی زحمت یکم 《خیال خوش》میخوام،ببخشید این《خنده های از ته دل》چند؟آقا!! این《 آرامشا》لحظه ای چند؟خوشحالی فروشی:)♡]

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1432

شلوار کردی

چایی

یه دس لپ تاپ و یک عدد وسیله ضداجتماعی دیگر

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                                https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3356754&slug=%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D9%93%D9%82%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%DB%8C-%D9%86%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D9%85&postId=108023083
1394

زیردوتاپتو

مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم...

باسردرد دراز کشیدم صبح زودم کار دارم اما نمیخوابم 

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   

شوهرم خوابه چراغا خاموش دراز کشیدم یه لنگم رو مبله کنارم شیرو کیک درحاله نوشخار کردن واسه بچم خخخ

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله دامن همه منتظراسبزشه🦆واسه سلامتی نینیمصلوات بفرستید😍♥🌹🐇
1403

کشیدم دراز 

و 

میگردم سایت نی نی

آخ

پایم

میکند درد

باز

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

رو مبل

به پهلو چپ دراز کشیدم

یه دستم گوشیه

یه دستم کنترل 

دارم اوا فامیلی میبینم

منتظرم شوهرم بیاد

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۱۱/۷/۹۸ صدای قلب قشنگتو شنیدم وجودم 😍لطفا یه صلوات واسه نی نی میفرستید سالم بیاد بغلم؟❤️خدایا قسمته همه منتظرا کن به حق علی و اولادش ، به حق حضرت رقیه و علی اصغر قسمت همه کسایی ک سالهاست منتظرن کن🙏
1364