2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من واسه ریزش موی دخترم ،،از قرص زینک پلاس،،و چندبار حنا گذاستن رو سرش نتیجه گرفتم

الان شکر خدا خوب شده

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
2738
من واسه ریزش موی دخترم ،،از قرص زینک پلاس،،و چندبار حنا گذاستن رو سرش نتیجه گرفتم الان شکر خدا خوب ...

قرص زینک داروخونه گرفتی یادکتررفتی آزمایش داد

بچه هام تنها دلخوشی زندگیمن😍😍
قرص زینک داروخونه گرفتی یادکتررفتی آزمایش داد

نه ازمایش گرفتیم هیچیش کم نبود ،،خودم قرص زینک از داروخونه گرفتم هفته ای دوبار بهش دادم 

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
نه مال اون نیست شبی یع فولیک اسید یک بده بخوره بایع لیوان شیر .اگع جواب داد که هیچ نداد ببرش دکتر

آخه تازگیا عصبی هم شده فک کنم آهن بدنش کم باشه

اره شاید ناخناش لکع سفید اگه زده یاکنارانگشتاش پوست پوست شده موهاش ریزش گرفته بدخوابه وکم حوصله و..ه ...

ممنون باهمون فولیک اسید برطرف میشه

2706