2410
2553

بیشتر انگشت شست و سبابه م مورمور میشن ولی بی حس نیستن،امروز این مورمور شدن به اوج خودش رسید و مدام بود،همش میترسم ام اس باشه😦

ب   الف  نون

منم مثل خودت. با هر بی حسی و مور مور شدن مطمئن می شم که ام اس گرفتم. ولی معمولا از اعصاب و استرسه. از کمبود بعضی ویتامینا هم می تونه باشه. کمی صبر کن. اگه برطرف نشد آزمایش بده ببین چی کم داری. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

گردنت درد نمکنه ؟

من اول گردنم درد گرف فکر کردم بد خوابیدم بعد دیدم چند روز بعد دستام مور مور میشن محل ندادم دیدم دستام کلا داره بی حس میشه

چون اینا از بالا تا پایین عصبش به ستون فقرات وصله

خلاصه گردنبند طبی گرفتم دو هفته بستم خوب شدم

انگار که از تو قبر درم اورده باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل خودت. با هر بی حسی و مور مور شدن مطمئن می شم که ام اس گرفتم. ولی معمولا از اعصاب و استرسه. ا ...

البته هفته ی فوق العاده پر استرس و پر از خبرای بدی بوده برام

اولین باره اینجور شدم تو زندگیم

خیلی میترسم عزیزم😞

ب   الف  نون
2456
البته هفته ی فوق العاده پر استرس و پر از خبرای بدی بوده برام اولین باره اینجور شدم تو زندگیم خیلی ...

اصلا نترس...احتمالا از همونه. منم همین چند روز پیش اونجوری شدم. بی حس می شد. مور مور می شد. آزمایش دادم دیدم هیچی نیست. آخر مشخص شد از استرس و اضطرابه. معمولا وقتی آروم بشی خیلی از مشکلات خودبخود حل می شه. ولی این که بدن چی کم و زیاد داره رو گاهی باید کنترل کنیم. ویتامینا...قند و چربی و هورمونا. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
گردنت درد نمکنه ؟ من اول گردنم درد گرف فکر کردم بد خوابیدم بعد دیدم چند روز بعد دستام مور مور میشن ...

نه آزیتازجون،گردن درد ندارم

اصن هیچ جا و هیچ علایمی ندارم جز همین دست راست

توروخدا برام دعا کنید

ب   الف  نون
2714
اصلا نترس...احتمالا از همونه. منم همین چند روز پیش اونجوری شدم. بی حس می شد. مور مور می شد. آزمایش د ...

ممنون خانوم خوش قلب که بهم امیدواری دادی❤️

تا حالا هم مشکل ویتامینه ندلشتم ولی میرم حتما یه چکاپ کنم خودمو،شاید چون چای زیاد میخورم کمبود آهن داشته باشم🙃

ب   الف  نون
نگران نباش عزیزم   از ضعف بدنته مولتی ویتامین مینرال بخر بخور

ممنون عزیزم

آخه من مثلا بوده که یکی دو روز اصن درست حسابی نه چیزی خوردم و نه درست خوابیدم ولی این جور نشده بودم

ولی این چند روزه ...

هرلحظه دو انگشتمو بیشتر بهم فشار میدم که نکنه بی حس شده بلشه و هی میگم اگه بی حس بشه علایم ام اس قوی تر میشه احتمالش

اصن انگار مرض دارم که هی تلقین کنم به خودم☹️

همیشه ی خدا ازین بیماری میترسم

دعا کن منو الهه جان

ب   الف  نون
ممنون عزیزم آخه من مثلا بوده که یکی دو روز اصن درست حسابی نه چیزی خوردم و نه درست خوابیدم ولی این ج ...

همین نخوردنا و خوابیدنا در دراز مدت خودشو نشون میدن

نترس عزیزم

دیگه از من که بدتر نیستی

من کلا دستام خواب خواب بود اصن انگار که دست ندارم چیزی نمتونستم نگه دارم مثل کوه سنگیتی میکرد

همین نخوردنا و خوابیدنا در دراز مدت خودشو نشون میدن نترس عزیزم دیگه از من که بدتر نیستی  من ...

عزیزممم😞الهی بگردم

آره موافقم مامانمم همیشه میگه ببین این عادات بدت کی خودشو نشون میده بهت

یعنی اعصاب و استرس انقددد میتونه قوی باشه که دستو به این حال بندازه؟؟!خدااای من🙇🏻‍♀️😞

ب   الف  نون
همین نخوردنا و خوابیدنا در دراز مدت خودشو نشون میدن نترس عزیزم دیگه از من که بدتر نیستی  من ...

دستم هنو خوب نشده

تازه کل بدنمو درگیر کرده

کل بدنم سوزن سوزن مسشه

😞

ب   الف  نون
2706