2726
عنوان

دلم برای دوران بارداریم تنگ شده😕

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 36 پست

من ديگه دلم تنگ نميشه خيلي دوران سختي بود پر استرس تا زايمان كردم چند ماه قبلتر همش استرس 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2728
از نوزادی کوچولوت نهاااایت استفاده رو بکن که یه روزی هم دلتنگ این روزا میشی... لحظه لحظشو قدر بدون. ...

دقیقا الان وقتی به بچم نگاه میکنم دلم میگیره که این روزا هم دارن میگذرن....کلا حالم خرابه

دقیقا الان وقتی به بچم نگاه میکنم دلم میگیره که این روزا هم دارن میگذرن....کلا حالم خرابه

واقعا که

این فکرا چیه

لذت ببر لذت

این دوره هم بله میگذره

بعد شاهد مدرسه رفتنشی بعد موفقیتش بعد......

بچه های دیگتم دنیا میاری دوباره روز از نو😍😍

دقیقا همین حس رو دارم

من کاملا درکت میکنم ی حس طبیعیه مادر حس میکنه بچه ازش جدا شد..تو شکم نزدیک ترین جا به ادمه .دلم میخواست همیشه تو قلبم باشه .ازم جدا نشه...بعد ی مدت کلا از سرت میره من همش گریه میکردم..مخصوصا روز ۳ ک نتونستم باهاش بهداشت برم و مامانم بردش ی دل سیر گریه کردم ک ازم جدا شد

الهم صل علی محمد و ال محمد
واقعا که این فکرا چیه لذت ببر لذت این دوره هم بله میگذره بعد شاهد مدرسه رفتنشی بعد موفقیتش بعد.. ...

بازم بچه میارم ولی هیچی لذت اولین بارداری رو نداره...خودتی و همسرت...بهترین روزای عمرم بود..الانم دوست دارم الانم از بچم تو بغلم لذت میبرم و نگران تموم شدن این روزام...

من کاملا درکت میکنم ی حس طبیعیه مادر حس میکنه بچه ازش جدا شد..تو شکم نزدیک ترین جا به ادمه .دلم میخو ...

وقتی به عکسای بارداریم نگاه میکنم دلم میخواد فقط گریه کنم...بعدش میرم عکسای روز زایمانم میبینم بچم چقدر داره روز به روز تغییر میکنه بازم حالم بد میشه...چیکار کنم این فکرا از سرم‌بره

وقتی به عکسای بارداریم نگاه میکنم دلم میخواد فقط گریه کنم...بعدش میرم عکسای روز زایمانم میبینم بچم چ ...

دور و برت شلوغ باشه بهتره یکی کنارت باشه .اهنگ شاد برا خودت بزار...من بعد ۱ ماهی کم کم از سرم رفت پیش مامانم بودم دور و برم شلوغ بود خودم سرگرم میکردم بش فکر نکنم..فکر کردن ادم و عصبی تر میکنه .

الهم صل علی محمد و ال محمد
دور و برت شلوغ باشه بهتره یکی کنارت باشه .اهنگ شاد برا خودت بزار...من بعد ۱ ماهی کم کم از سرم رفت پی ...

کسی نیست که بیاد پیشم باشه...همه کار و زندگی دارن..خونه مامانمم نمیتونم برم 

2706