2726
عنوان

سوتي هاي ني ني هاتون👶🏻👶🏻👶🏻😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1994 بازدید | 47 پست
دخترم یکماهش بود,  مامانم برده بودش تو اتاق تا من شام بخورم, اونم بخوابه,  که ناگهان یه صد ...

واي😂😂😂😂

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
آره ديگه اين بچه كوچولوها سوتي ميدن ديگه😂

اون بچه هایی که سوتی میدادن ماها بودیم

اینا اژدهان بخدا

من یه دختر عمه ۷، ۸ ساله دارم

به جرئت میتونم بگم از مادربزرگ ۸۰ سالم بیشتر سیاست داره😐

یکجوری اوسکولت میکنه به هدفش برسه، خودت در عجب میمونی😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خ مادرشوهر بودیم برادر شوهر داشت درمورد یه مساله حرف میزد خیلی جدی خطرناک جو گیر شده بود 

یهو پسر من یه گ و ز داد اااااخ با خاک یکسان شد طفلک من که دیگه خاک بر سرم نشه نمیتونستم جلو خنده خودمو بگیرم 😫😆😂

خلاصه یهو جو ساکت شد 

برادرشوهرمم یهو پوکید از خنده 

گفت عمو یعنی به گوزت دیگه 😀

حالا پسر من دو ساله اصلا نفهمید چی شده کوچه علی چپ

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2728
پسر من وقتی باد صدا دار  میده اگه مهمونم داشته باشیم میره پیش دست میزنه باسنش میگه از اینجا بود ...

واي عاشقش. شدم😂😂😂😂

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
پسر من وقتی باد صدا دار  میده اگه مهمونم داشته باشیم میره پیش دست میزنه باسنش میگه از اینجا بود ...

وووی کتک لازمه که

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
حالا خوبه گردن میگیره پسر خاله من بعد این کار میگه مامان بود🤣🤣😐

واي بيچاره خالت😂😂

دختر من کوچیک بود بردمش دستشویی پی پی کرد اب گرفتم بعد گفت عه رفت خونشون🤢🤢🤢🤣

واي خدايا😂😂😂

اون بچه هایی که سوتی میدادن ماها بودیم اینا اژدهان بخدا من یه دختر عمه ۷، ۸ ساله دارم به جرئت میت ...

اونا كه آره البته منو شمارم ببخشيد خر ميكنن😂😂

2706