1421
1411

سلام بياين دورهمي بخنديم و سوتي هاي ني ني هاتونو بگين 😍😍😍

ببينم چه ميكنيد ديگه😍😍😍

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     واسه تيكرم يه صلوات مهمونم كنيد سوالاي تحصيلي يا آرايشيتونو ازم بپرسيد❤️

فقط پسر خاله من که سر سفره یادش میاد باد معده بده�🤐🤐🤐🤐 یه سالشه😐

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(قبلا تیکر انتظار بارداری بود) دوست دارم بمیرم میدونی چرا؟(به خاطر خداااااااااااا )چون خدا  از من بدش میاد منم دارم میشم مثل خودش 🤐میدونی چرا از من بدش میاد؟چون تو ۸ سالگی شدم یتیم  شدم تو سری خور و بدبخت بی پدر(خدا نعمت پدر رو ازم گرف)ازدواج کردم یه شوهر احمق گیرم اومد(نعمت شوهر خوب بهم نداد) خواستم بچچچچه دار بشم (نمیتونم چون مشکل نازاییییی دارم دوا درمان بی فایده بود ) خدا قدرت باروری رو تو اکثر زن ها قرار داد ولی این نعمت رو از من گرفت ((((حالا فهمیدی چرا خدا دوستم نداره)))))  بی پدری درد بی درمانه و بس 
نی نی طفلکیم مگه سوتی میده؟

آره ديگه اين بچه كوچولوها سوتي ميدن ديگه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     واسه تيكرم يه صلوات مهمونم كنيد سوالاي تحصيلي يا آرايشيتونو ازم بپرسيد❤️

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

دخترم یکماهش بود,  مامانم برده بودش تو اتاق تا من شام بخورم, اونم بخوابه,  که ناگهان یه صدای بلند  گ. و. ز.    از اتاق بیرون اومد, 

مامانم طفلک هول شد داد زد گفت : من نبودما,  بچه بود 😂😂😂😂

البته میدونستیم بچه بود چون نی نی ها بعضا زیاد نفخ میکنن 😅😅😅

شکر نعمت,  نعمتت افزون کند
1401

پسر من وقتی باد صدا دار  میده اگه مهمونم داشته باشیم میره پیش دست میزنه باسنش میگه از اینجا بود😑😕🤢🤢🤢

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی
پسر من وقتی باد صدا دار  میده اگه مهمونم داشته باشیم میره پیش دست میزنه باسنش میگه از اینجا بود ...

در جریان میزاره بقیه رو 🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(قبلا تیکر انتظار بارداری بود) دوست دارم بمیرم میدونی چرا؟(به خاطر خداااااااااااا )چون خدا  از من بدش میاد منم دارم میشم مثل خودش 🤐میدونی چرا از من بدش میاد؟چون تو ۸ سالگی شدم یتیم  شدم تو سری خور و بدبخت بی پدر(خدا نعمت پدر رو ازم گرف)ازدواج کردم یه شوهر احمق گیرم اومد(نعمت شوهر خوب بهم نداد) خواستم بچچچچه دار بشم (نمیتونم چون مشکل نازاییییی دارم دوا درمان بی فایده بود ) خدا قدرت باروری رو تو اکثر زن ها قرار داد ولی این نعمت رو از من گرفت ((((حالا فهمیدی چرا خدا دوستم نداره)))))  بی پدری درد بی درمانه و بس 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3244555/بیاین-از-سوتی-هایی-که-بچه-هاتون-دادن-بگین-بخندیم?postId=104958855

بیا برو بخون تاپیک منو

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دختری که فرشته شد و تنهام گذاشت😔نورای من تا وقتی قلبم میزنه به یادتم دخترم💔
دخترم یکماهش بود,  مامانم برده بودش تو اتاق تا من شام بخورم, اونم بخوابه,  که ناگهان یه صد ...

خیلی گ وو زاشون شدیده واقعاا من شوهرم بد بد نگاهم میکرد نیگفتممم من نبوودم😂🤣

از چشمهایت قهوه مینوشم هر روز با موهای خرمایی آری کنار تو چه دلچسب است صبحانه با عطر هل و چایی
1432
پسر من وقتی باد صدا دار  میده اگه مهمونم داشته باشیم میره پیش دست میزنه باسنش میگه از اینجا بود ...

حالا خوبه گردن میگیره پسر خاله من بعد این کار میگه مامان بود🤣🤣😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای یه خانمی اینجا میگف دختر بچه فامیلشون به گوسفند میگفته کوسپهن 😂😂😂😂😂میگف پدرمون دراومد تا یادش دادیم بگه بع بعی 😅😅😅

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️

دختر من کوچیک بود بردمش دستشویی پی پی کرد اب گرفتم بعد گفت عه رفت خونشون🤢🤢🤢🤣

الهی عزیزم 🤭🤭🤭🤭🤭😂😂😂😂همونجا ب ا س ن شو گاززززز بگیری

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️
1427
دخترم یکماهش بود,  مامانم برده بودش تو اتاق تا من شام بخورم, اونم بخوابه,  که ناگهان یه صد ...

واي😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره ديگه اين بچه كوچولوها سوتي ميدن ديگه😂

اون بچه هایی که سوتی میدادن ماها بودیم

اینا اژدهان بخدا

من یه دختر عمه ۷، ۸ ساله دارم

به جرئت میتونم بگم از مادربزرگ ۸۰ سالم بیشتر سیاست داره😐

یکجوری اوسکولت میکنه به هدفش برسه، خودت در عجب میمونی😐

خ مادرشوهر بودیم برادر شوهر داشت درمورد یه مساله حرف میزد خیلی جدی خطرناک جو گیر شده بود 

یهو پسر من یه گ و ز داد اااااخ با خاک یکسان شد طفلک من که دیگه خاک بر سرم نشه نمیتونستم جلو خنده خودمو بگیرم 😫😆😂

خلاصه یهو جو ساکت شد 

برادرشوهرمم یهو پوکید از خنده 

گفت عمو یعنی به گوزت دیگه 😀

حالا پسر من دو ساله اصلا نفهمید چی شده کوچه علی چپ

اینقدر اسفند واسه خودت دود نکن اخرین باری که چشم خوردی تو کله پاچه ایی بوده گلممم😂

واي عاشقش. شدم😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391