1818
1823

سلام بياين دورهمي بخنديم و سوتي هاي ني ني هاتونو بگين 😍😍😍

ببينم چه ميكنيد ديگه😍😍😍

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

فقط پسر خاله من که سر سفره یادش میاد باد معده بده�🤐🤐🤐🤐 یه سالشه😐

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
نی نی طفلکیم مگه سوتی میده؟

آره ديگه اين بچه كوچولوها سوتي ميدن ديگه😂

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

دخترم یکماهش بود,  مامانم برده بودش تو اتاق تا من شام بخورم, اونم بخوابه,  که ناگهان یه صدای بلند  گ. و. ز.    از اتاق بیرون اومد, 

مامانم طفلک هول شد داد زد گفت : من نبودما,  بچه بود 😂😂😂😂

البته میدونستیم بچه بود چون نی نی ها بعضا زیاد نفخ میکنن 😅😅😅

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
1825
پسر من وقتی باد صدا دار  میده اگه مهمونم داشته باشیم میره پیش دست میزنه باسنش میگه از اینجا بود ...

در جریان میزاره بقیه رو 🤣🤣

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
1841
پسر من وقتی باد صدا دار  میده اگه مهمونم داشته باشیم میره پیش دست میزنه باسنش میگه از اینجا بود ...

حالا خوبه گردن میگیره پسر خاله من بعد این کار میگه مامان بود🤣🤣😐

وای یه خانمی اینجا میگف دختر بچه فامیلشون به گوسفند میگفته کوسپهن 😂😂😂😂😂میگف پدرمون دراومد تا یادش دادیم بگه بع بعی 😅😅😅

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️

الهی عزیزم 🤭🤭🤭🤭🤭😂😂😂😂همونجا ب ا س ن شو گاززززز بگیری

من دختر با ادبی هستم. اما سر ملیتم با هیچکس شوخی ندارم.پس احترام کورد و نگه دار ❤️
1794
دخترم یکماهش بود,  مامانم برده بودش تو اتاق تا من شام بخورم, اونم بخوابه,  که ناگهان یه صد ...

واي😂😂😂😂

آره ديگه اين بچه كوچولوها سوتي ميدن ديگه😂

اون بچه هایی که سوتی میدادن ماها بودیم

اینا اژدهان بخدا

من یه دختر عمه ۷، ۸ ساله دارم

به جرئت میتونم بگم از مادربزرگ ۸۰ سالم بیشتر سیاست داره😐

یکجوری اوسکولت میکنه به هدفش برسه، خودت در عجب میمونی😐

خ مادرشوهر بودیم برادر شوهر داشت درمورد یه مساله حرف میزد خیلی جدی خطرناک جو گیر شده بود 

یهو پسر من یه گ و ز داد اااااخ با خاک یکسان شد طفلک من که دیگه خاک بر سرم نشه نمیتونستم جلو خنده خودمو بگیرم 😫😆😂

خلاصه یهو جو ساکت شد 

برادرشوهرمم یهو پوکید از خنده 

گفت عمو یعنی به گوزت دیگه 😀

حالا پسر من دو ساله اصلا نفهمید چی شده کوچه علی چپ

خدا همیشه هست شک نکن✋

واي عاشقش. شدم😂😂😂😂

1839