1428
1389
عنوان

اگه شوهرتون بهتون بگه

880 بازدید | 80 پست

که من تو رو فقط برا رابطه میخوام چه حسی بهتون دست میده؟حتی اگه حرفش از روی لج و لجبازی باشه

انواع پالتو مانتو روسری و... با کیفیت عالی و قیمت مناسب. کانال ما @sahelmezoonیپج اینستاگراممون هم با ایدی sahel.mezoon با مدت زمان فعالیت بیشتری از کانال در خدمت شماست. بهمون سر بزنید😍😍😍

حسو ولش کن

یه ضربه میزنم یجاییش که به اذن خدا دیگه توانایی رابطه ام نداشته باشه

کاربری قبلیم ترکید 😐                                               وزن اولیه:۹۴⬅️۷۵  هدف:۶۸

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401
1394

من انقدر ذهنم ازش خرابه که نمیتونم باهاش رابطه راحت داشته باشم بدم میاد از رابطه داشتن باهاش اونم مدام سرکوفتم میزنه

انواع پالتو مانتو روسری و... با کیفیت عالی و قیمت مناسب. کانال ما @sahelmezoonیپج اینستاگراممون هم با ایدی sahel.mezoon با مدت زمان فعالیت بیشتری از کانال در خدمت شماست. بهمون سر بزنید😍😍😍

میگم جووووووون بابا 😐 

چه میدونم والا چه سوالاییه

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1403

من تو ناراحتژ و لجبازی این حرف روبه شوهرم میزنم

میدونم حرفم بده اما موقع ناراحتی اینطوری فکر میکنم

سعی میکنم دیگه نگم

❤️لطفا لایک نکنین،مرسی اه❤️خواهرم نلایک، بردارم نلایک😢😐

بهش بگو از این به بعد اگه پشت گوشتو دیدی رابطه هم دیدی

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش میدانستی و میفهمیدی که برای داشتنت دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت.پرنسای مامان بمون واسم...❤❤❤

میگم تو حداقل یه دلیلی داری ☺ من هیچ نیازی به تو ندارم

خودتم بکشی تو این دنیا نمیشه موند ، قصه همه تش رسیده بود ، پس همین حالا پاشو راه برو یه شعری بخون ، یه جوری بیخیال طی کن بره ، فک به چیزای چرت اشتباس کمپلت ، اجازه نده اگه پات خواست شل بره ، فقط خودت به خودت دستور بده ، بخواه از خودت حال خوب و بدو ، بخواه ستاره درشتای آسمون شبو ، خودت از گلوی خودت آرزوتو نبر ، واقعا خوب باش وانمود نکن (:

خوبه دوتامونم یه  دونه چیز از هم میخوایم منم عاشق پولتم عزیزم

تکبیرررر تیکه کلاممه 😐😐جبهه نگیرید فرزندانم                            جمع شدیم لنتی بذار .هستیم بذار  .دوست نداریم میریم از تاپیک بیرون بذار.تو فقط بذار لامصب
1364