2726

بدبخت شدم حالم خیلی بده .برا ارامشم دعاکنید😭😢😭😢😭😢😢😢😢😢😢😭😢😢😢

ی دختر یه ساله دارم

خدایا ب این طفل معصوم رحم کن

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرم روز اول بهم نگفت تو مغازه با خانوادش شریکه.اول اصلا نشون ندادن .ولی کم کم حتی اب خوردنمون هم مشترک شده.هیچ جا  منو نمیبره چون باید شب و روز در مغازه کار کنه پول دراره برا خانوادش..ازینطرف حق ندارم هیچ جا برم.پول نباید ازش بخوام.ماشین مون شریکیه

همه چی شریکیه.حق ارایش کردن لباس خریدن ندارم.فقط باید عین کوزت شب و روز کار کنم..۴۰ میلیون طلا برام خریدن ک اونم شوهرم با زرنگی از دستم دراورد برد ماشین خرید انداخت زیر پا باباش

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

یه ناز خانوم منو لایک کنه😘😘😘😘😘😘

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
الان دلت میخاد همه بگن چی شده ؟  تاپیک کامل میزدی الان ما دعا کنیم خدا ب بچت رحم کنه !؟ 😐

کسی ک ته دلش مهربون باشه  فقط با این جمله هم برا هم نوع خودش دعا میکنه.ولی کسی ک فضول باشه فقط برای اینکه خیالش راحت شه بدبخت تر از خودش هست باید وایسه ته و توی ماجرا رو دربیاره 

2706