1421
1411

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1436
1394

شوهر منم ظاهرش خوبه بهتر از من البته نیستا

مایه داره باباش میلیاردی

ولی خانواده من مالی کمتریم ،ولی تحصیلات بهتر

صندلی خطرناکترین اختراع بشر است چون انسان را تشویق به نشستن می‌کند 😊😊

😐 یه لحظه فک کردم یه جوریم شد همین مونده شوهر به ادم بگه من از تو خوشگل ترم😐 خوبه هردو در یک سطح باشن

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1427

انقدر بدم میاد مقایسه میکنید ک من چی دارم شوهرم چی داره!!! مهم انسانیت واخلاق نه زیبایی ظاهری همسرت برای شما زندگی میشه نه وضع مالی شمابرای همسرت

حرف بقیه ام مهم نیست 

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

از لحاظ ظاهری بهتره یعنی خانوم تره ؟

موی دراز 

ناخن کاشته 

صورت پنکیک خورده و اینا داره؟ 🙄

علاقمند به طب سنتی. یه پسوریازیسی ام. یا بقول بعضیا سوریازیس. من بیمار نیستم. پسوریازیس هم بیماری نیست. فقط مساله ‌ که راه حل دارهبه تازگی با دنیای جذب آشنا شدم و باهاش به هر چی میخام خواهم رسید دنیای خانوم ها ناشناخته س و نی نی سایت یه راهیه برا شناخت شون 

حالا میان میگن خدا بده شانس🤭😅

من یبار گفتم شوهرم قدش خیلی از من بلند تره یکی گفت کوفتت بشه این پسرای قد بلند سهم ما دخترای قد بلندن نه شما قد کوتاها 😅😅

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑
1391