2733
2734

خانما من ٤٠ هفتمه همش استرس اينو دارم دخترم مدفوع كنه و من دير بفهمم، كسي ميدونه علائمش چيع؟

خسته شدم ديگه اصلا دردي ندارم چيكار كنم دهانه رحمم باز بشه و دردام شروع بشه روغن كرچك خوبه يا فايده نداره فقط روده ها رو خالي ميكنه؟

دیگه دکترت باید دست به کار بشه آمپول بزنه خطرناکه 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من40هفته و دوروز زایمان کردم روغن کرچک بخور روند زایمان و راحت میکنه وقتی روده ات خالی میشه از امشب بخور یا 5 یا6قاشق سربکش بعضی هانصف ششیشه رومیخورن

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
من40هفته و دوروز زایمان کردم روغن کرچک بخور روند زایمان و راحت میکنه وقتی روده ات خالی میشه از امشب ...

خوبه؟؟ شما از كي شروع كردي به خوردن؟ شما بچه ات چند كيلو بود؟ مدفوع نكرده بود

2738
من40هفته و دوروز زایمان کردم روغن کرچک بخور روند زایمان و راحت میکنه وقتی روده ات خالی میشه از امشب ...

ببخشید ولی مگه همون تاریخی ک دکتر میگه نی نی بدنیا نمیاد؟اگر تو اون تاریخ درد نداشته باشی چی؟من اطلاعی ندارم

میشه شما ی توضیح بدی؟

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
نميزنه😫😭 ميگه برو دردت بگيره دسته من نيست اخه 

دوباره برو بهش بگو جنینم طوریش بشه تو مسئولی 

الکی برو بیمارستان بگو درد داری

یه کاری بکن لطفا 

برو اورژانس 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
خب طبق وقتی ک زده ک وقت داری هنوز تا زایمان!!!

اخه هفته ديگه اخر هفته شوهرم نيست ماموريت داره و بايد حتما بره ديگه ميخوام تو اين ذو سه روز زايمان كنم خسته شدم فكر كن زايمان كني شوهرت پيشت نباشه😭😭😭😭

اخه هفته ديگه اخر هفته شوهرم نيست ماموريت داره و بايد حتما بره ديگه ميخوام تو اين ذو سه روز زايمان ك ...

الهی

خب خیلی پیاده روی کن

حتما دوش اب گرم بگیر ک خیلی تاثیر داره

نزدیکی

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
خوبه؟؟ شما از كي شروع كردي به خوردن؟ شما بچه ات چند كيلو بود؟ مدفوع نكرده بود

من از39هفته خوردم میترسیدم بیشتربخورم شبا 1قاشق میخوردم وقتی رفتم دکترمعاینم کنه گفت میخوری گفتم1قاشق خندش گذفت گفت بیشتربخور شبا3قاشق میخوردم بچم3 کیلو بود خوبم زایمان کردم تویساعت ونیم زاییدم واقعا کمکم کرد روغن کذچک

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙
شما تجربه اي دارين از كسي؟

تجربیات و ول کن عزیزم.

شنیدنش فقط نگرانت میکنه.

برو اورژانس بگو حتما ماما هست بهت آمپول فشار بزنن حالا الانم نرفتی فردا حتما پیگیر باش.

همین دکتر بیشرف پول بهش بدی با کله میاد براشم مهم نیست انگار چه بلایی سرتو میاره.

2706