2726
عنوان

حامی حیوانات بیاین سوال؟؟

103 بازدید | 16 پست

من یک گنجشک سالم وتنها دارم و روزا سرکارم شوهرم میگه طفلی تنهاس گناه داره جفت میخاد دوستم ی گنجشک معلول داره و میتونه پرندشو بهم بده ب نظرتون ازش بگیرم ک گنجشکم تنها نباشه؟یا پشیمون میشم؟

چرا باید پشیمون بشی متوجه نشدم:/

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهتر نیست گنجشک رو ازاد کنی و به جاش اون گنجشک معلول رو که دیگه نمیتونه تو طبیعت تنهایی زندگی کنه بزرگ کنی البته اگه اون گنجشک معلول هم خوب شدنی هست وقتی خوب شد رهاش کن چون گنجشک حیوون خونگی نیست ازاد بشه کلی گنجشک بیرون هست که باهاشون بچرخه

اهلیه در خطر میوفته

خوب ببرش باغ پرندگان سعی کنید حیوانات را درقفس نکنیدتحویل بده هم دورش شلوغه همرسیدگی بهش میکنن هم راحته البته بازم نظرخودته 

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
بهتر نیست گنجشک رو ازاد کنی و به جاش اون گنجشک معلول رو که دیگه نمیتونه تو طبیعت تنهایی زندگی کنه بز ...

اخه خیلی اهلیه میاد سمت ادما و اگه گیر یه ادم بد بیوفته یا گربه بیچارم!

اینجا باغ پرندگان نداره

دیگه نمی دونم😄

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
2706