2410
2553
عنوان

از شوهرم بدم اومده و دلسرد شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2737 بازدید | 58 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مگه فقط دردم اینه من انقد دعواها داشتیم که من میرفتم منت کشی چون واقعا دوسش داشتم هعی اس میدادم امرو ...

خوبه خوبه حالا انقدر احساسی تصمیم نگیر..فقط یکم صبور باش..مثه خودش رفتار کن..چون راحت به دست میای بعد هر دعوا چون تو میری جلو یکم تکبر برداشته..مثه خودش رفتار کن..سنگین..به عقل میاد

...به هم احترام بزاریم ....
2714
خوبه خوبه حالا انقدر احساسی تصمیم نگیر..فقط یکم صبور باش..مثه خودش رفتار کن..چون راحت به دست میای بع ...

نه دیگه نمیرم چون هیچ حسی بهش ندارم اونم منو نمیخواد میدونم چون همیشه باعث ناراحتیم شده 😔 خانوادش از اینور خودش از اینور خدا کی  میاد صدای منو بشنوه 

نمیدونم چرا از زندگی انقد سرد شدم هیچی مهم نیس مرد کثیفیه 😔

بیشترشون فیلم مستهجن میبینن عزیزم شوهر منم اخلاقش گنده اما دیگه چاره ای نیست باباش فوت کرد یکم روش کم شد بچه شیر خوارمو چهار روز ازم گرفتن شیرمو می‌دوشیدم می‌ریختم بیرون آه می‌کشیدم اما با چشم خودم دیدم بدبختیشون وقتی بچمو برده بودن از ته دلم نفرینشون کردم گفتم الهی داغ ببینید به دل من داغ انداختید جیغ میزدم گریه میکردم میگفتم الهی خدا روزیتونو بگیره روزیه بچه منو ازش گرفتید نمیزارید به بچم شیر بدم پدر شوهرم سال بعدش فوت کرد وضعیت مالیشونم خیلی خوب بود خیلی ضرر کردن 

بیشترشون فیلم مستهجن میبینن عزیزم شوهر منم اخلاقش گنده اما دیگه چاره ای نیست باباش فوت کرد یکم روش ک ...

فیلم مستهجن ادم رو بد بار میاره اخه چه مشکلی هست باورت میشه ازش چندشم میشه اصلا خوشم نمیاد که دیگه بیاد خونه ایکاش جایی رو داشتم میرفتم‌ تنها زندگی میکردم 

2706