1421
1389
عنوان

از شوهرم بدم اومده و دلسرد شدم

922 بازدید | 58 پست

تروخدا نیایید بگید تازع اومدی . من فقط اینجا رو دارم که میتونم درد دل کنم 😔 انقد که غر میزنه فیلم های مستهجن نگاه میکنه جلو خانوادش سرم داد و بیداد میکنه قبلا طاقت نداشتم باهاش حرف نزنم سریع اس میدادم یا زنگ میزدم یا تو خونه میرفتم بغلش میکردم ولی اون یع بارم معذرت خواهی نمیکرد تقصیر اونم بود من میرفتم ولی میدونید امروز فهمیدم چقد برام بی اهمیت شده اصلا برام مهم نیست اصلا 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1432
1376
دوسشم ندارم چون وقتی امروز دیدم اصلا برام اهمیتی نداره قبلا چقد گریه میکردم ولی امروز واقعا برای دل ...

خیلی نارحت شدم .منم امروز همین حس روداشتم نمیدونم چرا ولی همیشه دوسشش دارم ولی امروز واقعا دلم برای خودم سوخت

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
بی محلی کن بهش تا متوجه بشه اشتباهشو..سمتش نرو..ولی ازش سرد نشو..زندگی پستی بلندی داره..یکم تحملتو ب ...

مگه فقط دردم اینه من انقد دعواها داشتیم که من میرفتم منت کشی چون واقعا دوسش داشتم هعی اس میدادم امروز یهو بعد ۳ ساعت فک کردم دیدم چقد برام  بی اهمیت شده 😔

1427
مگه فقط دردم اینه من انقد دعواها داشتیم که من میرفتم منت کشی چون واقعا دوسش داشتم هعی اس میدادم امرو ...

خوبه خوبه حالا انقدر احساسی تصمیم نگیر..فقط یکم صبور باش..مثه خودش رفتار کن..چون راحت به دست میای بعد هر دعوا چون تو میری جلو یکم تکبر برداشته..مثه خودش رفتار کن..سنگین..به عقل میاد

1339