2726
عنوان

زایمان طبیعی

161 بازدید | 16 پست

سلام دوستان

من میخوام زایمان طبیعی داشته باشم. دکترم هم دکتر ترکستانیه

ولی فقط دوتا بیمارستان خصوصی قمربنی هاشم و خاتم الانبیاء زایمان انجام میده

منم بیمه تامین اجتماعی دارم و این بیمارستانا اصلا طرف قرارداد بیمه نیستن.

ولی بیمارستان دولتی برام رایگان درمیاد، ولی خب بلاخره هم دکتر خودم نیست هم اینکه دولتیا رسیدگیشون خوب نیست.

به نظرتون ارزش داره هزینه کنم برم بیمارستان خصوصی برای زایمان طبیعی؟ البته دکتر خودم زایمان میکنه

یا اینکه برم بیمارستان دولتی و ارزش اینهمه هزینه رو نداره

کلا تجربه از زایمان طبیعی تو دولتی داشتین؟ کدوم بیمارستان رو پیشنهاد میکنید؟

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابا برو دولتی برینش بیا

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
تا فول نشی دکتر نمیاد بالا سرت...برا ماما خصوصی همراه خوب هزینه کن...

ماما خصوصی چطوره؟ یعنی مامای خصوصی تو بیمارستان دولتی میتونم داشته باشم؟ یا اجازه نمیدن

ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.
من خصوصی رایمان کردم

کدوم بیمارستان بودین؟

بابا برو دولتی برینش بیا

وااا این چه حرفیه 🤨

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2706